شرایط و قوانین استفاده از نرم افزار برانکس

شرایط و قوانین استفاده سایت ساز :

سرویس سایت ساز کار شما را در راه اندازی وبسایت ساده سازی می کند. پروسه طراحی و راه اندازی یک سایت شامل خرید هاست ، دامنه و طراحی سایت می باشد. همه این موارد داخل این سرویس قرارداده شده تا شما با چند کلیک یک سرویس آماده را تحویل بگیرید.

بعد از تحویل این سرویس حتما بایستی بر طبق قوانین حاکم بر کشور از آن استفاده کنید. سایت های ممنوعه امکان اجرا ندارد و پس از کشف ، بدون اطلاع کاربر اطلاعات آن ها پاکسازی می شود. سرویس های ممنوعه را می توانید با جستجو در سامانه NIC پیدا کنید.

سرویس های سایت ساز شامل نصب و راه اندازی سیستم وردپرس برای سایت های شرکتی و سیستم وردپرس و ووکامرس برای سایت های فروشگاهی است. علاوه بر این مورد ، افزونه های درگاه های پرداخت، فایروال، افزونه های کاربردی ویرایش صفحات پرداخت و برگه هایی که در یک سایت شرکتی و فروشگاهی نیاز دارید را تحویل میگیرد.

در پروسه خرید حتما بایستی نام دامنه دلخواه خود را وارد کنید. در صورتی که نام وارد کرده توسط شما ثبت شده باشد نام های دیگری از طریق تیکت به شما پیشنهاد می شود. توجه داشته باشید که همه اطلاع رسانی ها پیرامون خرید هایی که از این سایت انجام می شود از طریق سرویس تیکتینگ قابل پیگیری است.

در صورتی که کارفرما نیاز دارد تا راه اندازی اولیه نیز توسط گروه برانکس انجام شود ، هزینه 500 هزار تومان بابت این موضوع دریافت می شود که از طریق درگاه پرداخت آی دی پی پرداخت می شود و بعد از پرداخت به صورت آنی فاکتور برای شما به صورت سیستمی صادر می شود.

باخرید هر کدام از پکیج های سایت ساز تمامی موارد بالا را مطالعه و پذیرفته اید.

شرایط و قوانین استفاده از نرم افزار برانکس در پروژه های طراحی اختصاصی:

نرم افزار برانکس یک نرم افزار جامع طراحی تحت وب است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با درگ اند دراپ صفحات دلخواه خود را طراحی کنید. برای استفاده از این نرم افزار قوانین زیر با توجه به قوانین نسخه های اصلی تعریف شده که کاربر نهایی نیز ملزم است در هنگام استفاده از نرم افزار رعایت کند.

مورد 1 : دسترسی به سورس نرم افزار تنها برروی هاست و دامنه دارای تاییدیه و راه اندازی شده توسط گروه برانکس امکان پذیر است. در صورتی که نیاز دارید سورس نرم افزارهای گروه برانکس را برروی هاست شخصی و دامنه های شخصی داشته باشید لازم است تعهد نامه عدم انتشار و ایجاد رقابت در فروش به گروه برانکس دهید همچنین علاوه بر آن سفته به مبلغ 400 میلیون تومان دریافت می گردد.

استفاده از سورس نرم افزار برانکس برروی هاست و دامنه مورد تایید چه با مدیریت گروه برانکس و چه با مدیریت خودتان امکان پذیر است تا زمانی که به اطلاعات و نحوه استفاده از آن گروه برانکس دسترسی کامل داشته باشد. در صورتی که به هرنحوی دسترسی وجود نداشته باشد بایستی تعهد نامه عدم انتشار و ایجاد رقابت به گروه برانکس و همچنین سفته با مبلغ فوق الذکر را ارائه دهید.

مورد 2 : مانند هر پروژه نرم افزاری ، هیچ شخصی خارج از قرارداد نرم افزاری بسته شده بین گروه برانکس و کارفرما نباید دسترسی بدون اجازه به سورس نرم افزار داشته باشد. همه دسترسی ها بایستی با توجه به قوانین استفاده از سیستم و در راستای بهره وری از سیستم باشد. در صورت مشاهده رفتارهایی که مورد 1 این صفحه را نمایان کند گروه برانکس می تواند دسترسی به سرویس را برای کارفرما متوقف کند.

مورد 3 : گروه برانکس به صورت فریلنسری فعالیت می کند. بدین معنا که بابت هر پروژه یک فرد با کارفرما قرارداد می بنددد و در صورت نیاز به تخصص های بیشتر افراد دیگر زیر مجموعه فردی که از طرف گروه برانکس با کارفرما قرارداد بسته ، به پروژه اضافه می گردد.

مورد 4 : هر مبلغی که به هر دلیلی از سمت کارفرما به گروه برانکس پرداخت می گردد با گرفتن تاییدیه پرداخت و تاییدیه موردی که بابت آن پرداخت صورت می گیرد انجام می پذیرد و بعد از پرداخت هیچ گونه بازگشت وجه توسط گروه برانکس به کارفرما انجام نمی پذیرد. در این راستا برای اینکه حق و حقوق دو طرف رعایت شود پروژه ها به صورت فاز بندی یا به صورت پرداخت های ماهیانه انجام می شود.

مورد 5 : هاست و دامنه ای که از طرف گروه برانکس برای راه اندازی نرم افزار در اختیار کارفرما قرار میگیرد نباید در راستای مواردی که خلاف قوانین حاکم بر کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد استفاده شود. در صورت مشاهده هرگونه تخلف بدون اعلام هر دلیلی سرویس کارفرما قطع می گردد.

مورد 6 : هر پروژه ای که توسط گروه برانکس چه به صورت قراردادی ، چه به صورت توافقات مجازی و چه به صورت توافقات تلفنی انجام می پذیرد شامل قوانین این صفحه می شود. کارفرما با انجام پروژه با گروه برانکس قوانین گروه برانکس را پذیرفته است.

دکمه بازگشت به بالا