شرایط و قوانین استفاده از نرم افزار برانکس:

نرم افزار برانکس یک نرم افزار جامع طراحی تحت وب است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با درگ اند دراپ صفحات دلخواه خود را طراحی کنید. برای استفاده از این نرم افزار قوانین زیر با توجه به قوانین نسخه های اصلی تعریف شده که کاربر نهایی نیز ملزم است در هنگام استفاده از نرم افزار رعایت کند.

مورد 1 : دسترسی به سورس نرم افزار تنها برروی هاست و دامنه دارای تاییدیه و راه اندازی شده توسط گروه برانکس امکان پذیر است. در صورتی که نیاز دارید سورس نرم افزارهای گروه برانکس را برروی هاست شخصی و دامنه های شخصی داشته باشید لازم است تعهد نامه عدم انتشار و ایجاد رقابت در فروش به گروه برانکس دهید همچنین علاوه بر آن سفته به مبلغ 400 میلیون تومان دریافت می گردد.

استفاده از سورس نرم افزار برانکس برروی هاست و دامنه مورد تایید چه با مدیریت گروه برانکس و چه با مدیریت خودتان امکان پذیر است تا زمانی که به اطلاعات و نحوه استفاده از آن گروه برانکس دسترسی کامل داشته باشد. در صورتی که به هرنحوی دسترسی وجود نداشته باشد بایستی تعهد نامه عدم انتشار و ایجاد رقابت به گروه برانکس و همچنین سفته با مبلغ فوق الذکر را ارائه دهید.

مورد 2 : مانند هر پروژه نرم افزاری ، هیچ شخصی خارج از قرارداد نرم افزاری بسته شده بین گروه برانکس و کارفرما نباید دسترسی بدون اجازه به سورس نرم افزار داشته باشد. همه دسترسی ها بایستی با توجه به قوانین استفاده از سیستم و در راستای بهره وری از سیستم باشد. در صورت مشاهده رفتارهایی که مورد 1 این صفحه را نمایان کند گروه برانکس می تواند دسترسی به سرویس را برای کارفرما متوقف کند.

مورد 3 : گروه برانکس به صورت فریلنسری فعالیت می کند. بدین معنا که بابت هر پروژه یک فرد با کارفرما قرارداد می بنددد و در صورت نیاز به تخصص های بیشتر افراد دیگر زیر مجموعه فردی که از طرف گروه برانکس با کارفرما قرارداد بسته ، به پروژه اضافه می گردد.

مورد 4 : هر مبلغی که به هر دلیلی از سمت کارفرما به گروه برانکس پرداخت می گردد با گرفتن تاییدیه پرداخت و تاییدیه موردی که بابت آن پرداخت صورت می گیرد انجام می پذیرد و بعد از پرداخت هیچ گونه بازگشت وجه توسط گروه برانکس به کارفرما انجام نمی پذیرد. در این راستا برای اینکه حق و حقوق دو طرف رعایت شود پروژه ها به صورت فاز بندی یا به صورت پرداخت های ماهیانه انجام می شود.

مورد 5 : هاست و دامنه ای که از طرف گروه برانکس برای راه اندازی نرم افزار در اختیار کارفرما قرار میگیرد نباید در راستای مواردی که خلاف قوانین حاکم بر کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد استفاده شود. در صورت مشاهده هرگونه تخلف بدون اعلام هر دلیلی سرویس کارفرما قطع می گردد.

مورد 6 : هر پروژه ای که توسط گروه برانکس چه به صورت قراردادی ، چه به صورت توافقات مجازی و چه به صورت توافقات تلفنی انجام می پذیرد شامل قوانین این صفحه می شود. کارفرما با انجام پروژه با گروه برانکس قوانین گروه برانکس را پذیرفته است.

با برانکس به رویای خود واقعیت ببخشید


Design and Developed By Branex.ir

118GROUP
Rated 5/ 5 based on 5 customer reviews
برانکس | Branex
45 متری صدوقی - 20 متری حضرت ابوالفضل - پلاک 69 قم, قم
Phone: 00989109810338