تبلیغات در موتور جستجوی گوگل

Google Ads


بی‌شک گوگل محبوب‌ترین موتور جستجوی جهان است. بر اساس آمار سایت الکسا، محبوبترین وب‌سایت در ایران نیز گوگل است. به طور متوسط روزانه بیش از 3.5 میلیارد جستجو در گوگل صورت می‌گیرد.

بدون نیاز به هیچ گونه سرمایه گذاری کلان برای تبلیغات

کاربران اینترنت زمانی که نیاز به یادگیری، یافتن و یا خرید چیزی دارند؛ شروع به جستجو می‌کنند. وقتی که آنها به دنبال محصول یا خدماتی هستند، احتمال سفارش محصول یا خدمات بیشتر از هر زمان دیگری است.

تنها برای نتیجه بدست آمده هزینه می کنید

تبلیغات گوگل ادوردز نه تنها یک گزینه مقرون به صرفه است بلکه به شما کمک می‌کند تنها زمانی که به نتایج دلخواه خود رسیدید هزینه پرداخت کنید. تبلیغات از نوع پرداخت هزینه به ازای کلیک، بسیار موثر است زیرا تنها زمانی پول پرداخت می‌کنید که فردی بر روی تبلیغات شما کلیک کرده است.


تبلیغات هدفمند

متناسب با موقعیت جغرافیایی و زبان

زمانبندی یک موضوع بسیار مهم است؛ اما اگر تبلیغات ادوردز شما در منطقه محلی مشتریان نمایش داده نشود کمکی نخواهد کرد. گوگل ادوردز به شما اجازه میدهد هدف گذاری خود را بر اساس منطقه جغرافیایی انجام دهید و همین امر شما را مطمئن می سازد که تبلیغات تنظیم شده تنها برای مشتریان احتمالی موجود در بازار شما نشان داده می شود. اگر یک کسب و کار محلی هستید، این موضوع بدین معنی است که می توانید نواحی را انتخاب کنید که در آن مشتریان از کسب و کارتان بازدید می کنند.به عنوان مثال اگر دندانپزشک هستید و به این نتیجه رسیده اید که بیشتر بیماران شما در شعاع 15 مایلی مطب زندگی می کنند، می توانید تنها برای این افراد تبلیغ کنید و این محدوده را هدف قرار دهید. همین امر شما را مطمئن می سازد که مشتریان احتمالی در مکان مناسبی قرار دارند و می توانند به مشتری وفاداری تبدیل شوند. (البته در حال حاضر امکان تنظیم نمایش آگهی بر اساس موقعیت مکانی برای کشور ایران امکانپذیر نمی‌باشد. البته امکان تنظیم بر اساس زبان و آی‌پی وجود دارد. همچنین می توانید از نمایش تبلیغات خود در کشورهای خاص جلوگیری کنید.)

شارژ و ایجاد حساب های مدیریت شده گوگل ادز


بر اساس نیاز خود درخواست شارژ و ایجاد حساب کاربری خودتان را برای ما ارسال کنید

اگر نمی دانید چه مقدار مناسب کار شماست می توانید از انتهای صفحه شماره مشاوره رایگان را استفاده نمایید

توجه داشته باشید که 18 درصد کارمزد برروی هر سفارش دریافت می شود

صفحه 1 از 2

Customer Information

Business Informations

ارتباط با ما

برای ارسال سوالات، انتقادات و پیشنهادات و یا درخواست تماس برای شروع یک پروژه می توانید از طرق زیر با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس


بهروز فیض

مدیریت

09220016836 - 09109810338

بهزاد عظیمی

مدیر فروش و بازرگانی

09124531456 - 09358469304