پروموت و ارتقا برند در اینستاگرام و گوگل

سیستم هایی همانند گوگل ادز و یا هوتسوئیت ، اگر کاربر بیزینس باشید به شما پیشنهاداتی مبنی بر چگونگی ارتقا برند و یا همان پروموت برند در شبکه های اجتماعی به شما پیشنهاد می کنند. در هر کدام از این سرویس ها به یک شکل پیشنهاد مطرح می شود، با توجه به پلتفرمی که شما هستید استراتژی متفاوت است، اگر می خواهید موتور جستجوی گوگل دیده شوید بایستی استراتژی متفاوتی با دیده شدن در موتور جستجوی اینستاگرام داشته باشید. هر کدام از این موارد را با هم بررسی می کنیم.

اگر شما کسب و کاری خوب دارید و در شبکه های اجتماعی فعال هستید و می خواهید در گوگل دیده شوید، بهتر است مهم ترین موردی که گوگل برایش اهمیت قائل است را بشناسید، گوگل به کسب و کارهایی که وبسایت دارند از کسب و کارهایی که فقط اسمی در شبکه های اجتماعی دارند بیشتر علاقه دارد و اگر کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی خوب پیش می رود ولی رشدش متوقف شده گام بعدی برای شما ایجاد یک وبسایت معرفی برند است که متصل به شبکه اجتماعی شما باشد. شما می توانید محصولات خودتان را با لینک به صفحه خرید محصول در وبسایت خود ، در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام منتشر کنید (در برانکس این کار را ما برای شما انجام می دهیم).

در اینستاگرام و موتور جستجوی آن ، قضیه کاملا با گوگل متفاوت است، اینستاگرام اصلا همانند گوگل هوشمند نیست و به همین دلیل شاید مورد پسندتر و راحتتر برای کاربر نهایی باشد، شما کافیست به کمک یک مشاور که به ابزارهای مورد بحث در این پست همانند گوگل ادز یا هوتسوئیت نسخه بیزینس دسترسی داشته باشد تا شما را در استفاده از کلمات کلیدی و هشتگ ها یاری دهد، چرا که فقط تسلط به هشتگ های ترند در جستجو است که شما را در نتایج جستجو اینستاگرام نمایش می دهد (تیم برانکس می تواند در برنامه های بلند مدت پشتیبانی ، محتوای اختصاصی برای شما در اینستاگرام تولید و طراحی کند)

موفقیت در گوگل یا اینستاگرام دست یافتنی است فقط بایستی ابزارهای حرفه ای استفاده کنید، بدون داشتن دانش کافی ، کسب وکار شما در شبکه های اجتماعی با صفحات زرد و تقلبی فرقی نخواهد داشت، بایستی به کمک استراتژی و طراحی مناسب در مسیر رشد در شبکه های اجتماعی و موتور جستجوی گوگل قدم بردارید. تیم برانکس می تواند در تمام این مراحل با شما همراهی کند. می توانید از طریق شماره های داخل وبسایت با مشاوران ما تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *