قالب چند منظوره ARK برای وردپرس

ابتدا با تعریف کسب و کارهای کوچک آشنا شویم؟

کسب و کارهای دارای کمتر از 500 پرسنل کسب و کار کوچک نامیده می شوند، ولی این تعریف در کشور ما کمی تفاوت دارد چون خیلی از صنایع بزرگ کشور کمتر از 500 نفر پرسنل دارند. کسب و کارهایی همانند خدمت دهندگان سطح شهر که زیر 10 نفر هستند در محدوده هدف ما هستند و کسب و کار کوچک نامیده می شوند.

حالا به این سوال پاسخ دهیم چرا کسب و کار شما در سال ۲۰۱۹ به سایت نیاز دارد؟

یک سوالی که همیشه برخی کسانی که برای اولین بار درباره ایده طراحی یک سایت خوب برای کسب و کارشان از من می پرسند این است که سایت به چه کارم میاد؟ تلگرام و اینستاگرام که کافیه!

سریعترین پاسخی که به سوال بالا باید داد “تحت عنوان اولین ویژگی داشتن یک سایت برای کسب و کار” ،  این است که سایت یک بستر برای انتشار محتواست و آن محتوا برروی شبکه های اجتماعی در اختیار مخاطبان قرار می گیرد. سایت به عنوان بستر تولید و انتشار محتوا همیشه در آدرس ثابتی در دسترس است ولی ممکن است یک شبکه اجتماعی دورانی در رونق باشد و در دوره ای جدید رقیبی برای آن ایجاد و از دور خارج شود، در این صورت کسب و کاری که برند و محتوای خودش را محدود به شبکه ای اجتماعی خاص کرده دچار مشکل می شود چرا که بایستی دوباره همان تاثیر گذاری و محتوا را در شبکه اجتماعی جدیدی ایجاد کند.

دومین ویژگی یک سایت برای کسب و کار دارد این است که شما با یک هزینه اندک یک بنر تبلیغاتی برای خودتان ایجاد کرده اید که تا ابد می تواند در بستر اینترنت باقی بماند و برای شما سالیان سال تبلیغ کند، خصوصا در دورانی که رشد چند ده برابری ترافیک کاربران اینترنت گوشی های موبایل رو شاهد هستیم. این روزها برای هر کاری ابتدا نام برند خاصی که مد نظرمان می باشد را در اینترنت جستجو می کنیم اگر سایت خوب و بروزی داشت سطح اعتماد ما به آن برند افزایش پیدا می کند در غیر اینصورت به چشم یک برند معمولی به آن نگاه می کنیم.

سومین ویژگی یک سایت خوب وردپرسی برای کسب و کار شما این است که امکان گسترش و تبدیل شدن دارد. بدین معنا که در آینده ممکن است نیازهایی برای کسب و کار شما ایجاد شود که در حال حاضر اصلا به آنها فکر نکنید و وردپرس به کمک انعطافی که دارد این امکان رو به شما می دهد تا بتوانید سریعا کسب و کارتان را بروز کنید. مثلا در آینده شاید شما لازم داشته باشید تا سفارشات خودتان را اینترنتی دریافت کنید یا یک خدمت و یا کالا را به صورت اینترنتی بفروش برسانید در این صورت داشتن یک سایت وردپرسی به دلیل انعطاف بالایی که در کارایی دارد می تواند حسابی شما در برنامه هایتان جلو ببرد.

یک کسب و کار کوچک چطور وقت بروز کردن سایت پیدا کند؟

به کمک WordPress ARK

قالب فوق العاده قدرتمند آرک برای اولین بار در ایران در نسخه ۱٫۲۴٫۰ با امکانات هوشمند قرار گرفته شده است. قالب آرک دارای بخش های حرفه ای، صفحه ساز قدرتمند، مگامنو هوشمند و هزاران ویژگی فوق العاده میباشد.

قالب آرک دارای ۳۰۰ صفحه از پیش ساخته شده و بیش از ۱۰ دمو فوق العاده قدرتمند میباشد. قالب آرک بسیار زیبا، مدرن و حرفه ای میباشد. طراحی حرفه ای، سیستم بهینه شده و بخش های سفارشی سازی شده این قالب را از هر قالبی متمایز میکند.

قالب آرک محبوب ترین و پر امیتاز ترین قالب در میان ۹٫۵۰۰ قالب وردپرس در وبسایت تم فارست میباشد که در میان  پرفروش ترین ها با حدود ۷ هزار فروش برنده جایزه بهترین قالب از نظر سفارشی سازی و مدیریت آسان شده است.

قالب آرک این امکان را به شما میدهد تا بهترین و زیبا ترین صفحات را طراحی و بهینه سازی کنید. قدرت این قالب شما را شگفت زده میکند.

ویژگی های قالب آرک:

  • بیش از ۳۰۰ صفحه از پیش ساخته شده
  • بیش از ۲۰۰ آلمان در صفحه ساز هوشمند
  • طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو قالب
  • بیش از ۲۰ آلمان برای وبلاگ
  • بیش از ۸ نوع فوتر و سربرگ …
  • دارای قدرتمند ترین صفحه ساز وردپرس یعنی fresh builder

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *