رابطه قهوه و وبسایت چیست؟

این روزها خرید قهوه بیرون بر، قهوه آماده یا استفاده از قهوه فوری روز بروز بیشتر می شود. صبح که شما از خواب بلند می شوید سریعا یک قهوه برای خود تهیه می کنید ، هرچه سریعتر به قهوه برسید و هرچه قهوه با حفظ سرعت آماده سازی ، با کیفیت تر باشد ، شما رضایت بیشتری دارید. درباره وبسایت هم ، همین موضوع صادق است، دیگر دهه 90 میلادی و اینترنت Dial up زمانش گذشته و شما وقتی می خواهید از سرویس یا خدمتی استفاده کنید سرعت دسترسی به آن و کیفیت سرویس برایتان مهم است.

برای افزایش سرعت دسترسی و ارائه خدمت بهتر، شما به هاستی پرسرعت و طراحی بروز سرویس نیاز دارید، در مورد هاست ، این روزها به کمک حافظه های NVMe سرعت هاستینگ روز بروز در حال افزایش است ، در بعد طراحی اما، هنوز خیلی از شرکت ها از المان های تاریخ مصرف گذشته استفاده می کنند که فقط کار شما را با قیمتی مناسب راه انداخته اند، چرا که مشتری های امروزی بازار ایران بیشتر دنبال راه افتادن کار هستند تا درست انجام دادن کار، وقتی دید بازار به بحث وب و ابزارهای تحت وب این است که “خب شروع کنیم ! ببنیم چطور پیش میره و ایشالله بعدا سیستم رو بروز می کنیم” ، شما با کلی وبسایت بدرد نخور و ناکارآمد طرف هستید که به دلیل عدم کارایی ، مدیریت آنها نیز از ادامه فعالیت دست کشیده است.

عقب ماندگی و بدرد نخوری در پروژه های نرم افزاری چیزی است که در بازارهای به دور از بازارهای جهانی بیشتر به چشم می خورد، چرا که سرعت رسیدن فناوری به کشورهای بسته و تحریم شده بیشتر از سرعت بروز شدن فناوری در کشورهایی است که دارای اقتصاد باز هستند. حال اگر فناوری به سرعت در کشور در دسترس قرار بگیرد شما متوجه می شوید که بازار چقدر تشنه بروز رسانی و بروز آوری متودها و روش هاست.

تیم برانکس | Branex ایران ، با تکیه بر تجربه همکاران در خارج از کشور ، تکنولوژی روز دنیا در زمینه طراحی وبسایت ، طراحی نرم افزارهای تحت وب و طراحی و توسعه اپ را به ایران آورده که علاوه بر ارائه یک طراحی بروز ، خدمات دیگری را معرفی کرده است که به کمک آن شما می توانید از توانایی های هاستینگ و وبسایت خود بهتر استفاده کنید.

شرکت معروف Cloudflare به خدماتش در زمینه CDN در دنیا معروف است. هر شخصی دارای وبسایت شخصی یا شرکتی و یا فروشگاهی می تواند وارد وبسایت cloudflare شود و از خدمات مختلف آن (حساب رایگان تا پریمیوم) استفاده کند. ولی تنظیمات دقیق این سرویس برروی وبسایت شما ، نیاز به تخصص در زمینه شبکه و توزیع اطلاعات دارد که گروه برانکس | Branex این کار را برای شما انجام می دهد.

اتصال سایت شما به CDN وهمچنین کانفیگ کردن سیستم کش لایت اسپید این امکان را به سایت شما می دهد تا زیر عدد طلایی 3 ثانیه لود شود. لود وبسایت زیر 3 ثانیه به کمک Cloudflare CDN و سیستم LightSpeed کش، جدید ترین محصول سبد خدمات برانکس می باشد که می توانید از طریق شماره های تماس وبسایت یا شماره تماس فوری 09109810338 برای خود سفارش دهید.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *