جدید ترین محصول برانکس، چهارسوهنر

بعد از مدتها تلاش و توسعه و بروز رسانی بالاخره توانستیم محصول جدید را با همکاری گروه چهارسو منتشر کنیم، اپلیکیشن اندروید / iOS چهارسوهنر به همراه وبسایت فروشگاهی چهارسوهنر تماما به دست توسعه دهندگان گروه برانکس کد نویسی و ارائه شده است.

هم اکنون می توانید از طریق درگاه 4sooart.com وارد وبسایت چهارسوهنر شوید، در این فروشگاه اینترنتی کارهای صنایع دست از سرتاسر ایران قابل خریداری است همچنین امکان فروشنده شدن و فروش کالای خودتان را نیز در این فروشگاه دارید، علاوه بر این ها، امکان فروش و دریافت پورسانت برروی کالاهای چهارسوهنر نیز در فروشگاه 4sooart دیده شده است.

در اپلیکیشن فروشگاهی چهارسوهنر امکان ورود با موبایل به همراه رمز یک بار مصرف دیده شده است ، همچنین در حین پرداخت و ثبت آدرس صورتحساب می توانید از روی نقشه گوگل این کار را انجام دهید. اگر هم فروشنده باشید از طریق اپ می توانید داشبورد خودتان را مشاهده و مدیریت کنید.

در فروشگاه کافه بازار می توانید عبارت چهارسوهنر را جستجو کنید و نسخه آخر اپلیکیشن اندروید فروشگاه را دانلود و اجرا نمایید. همچنین برروی آیفون کافیست با مرورگر سافاری وبسایت را باز کنید تا خودکار برای شما دستور العمل نصب نسخه iOS نمایش داده شود.

 

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *