تعدادی دلیل قانع کننده که چرا باید از یک سیستم مدیریت محتوا قوی استفاده کنیم

آیا کسب و کار شما وب سایت دارد؟ اگر بله، پس دو شرط ممکن وجود دارد: یا شما یک توسعه دهنده  وب استخدام کرده اید تا بتواند یک وب سایت استاتیک را  بر روی یک چارچوب زبان برنامه نویسی با کد های پیچیده ایجاد کند یا آن را به سادگی با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا، قدرتمند ساخته اید. در حالت اول(طراحی یک وب سایت توسط یک توسعه دهنده وب) شما همیشه به حضور این توسعه دهنده برای به روز نگه داشتن وب سایت، نیاز دارین. در حالی که در حالت دوم(طراحی وب سایت با یک سیستم مدیریت محتوا) شما به راحتی و بدون نیاز به حضور شخص خاصی، میتوانید این کار رو انجام دهید.

با هم پنج دلیل جالب، که چرا شما باید از یک سیستم مدیریت محتوا استفاده کنید را بررسی میکنیم:

1.برخی از سیستم های مدیریت محتوا شما را ملزم یه یادگیری دانش خاصی از زبان برنامه نویسی نمیکند.

برخی از سیستم های مدیریت محتوا (CMS) مانند WordPress برای مخاطبانی طراحی شده است که به هیچ وجه  دانش و یا تجربه کد نویسی ندارند. شما به راحتی میتوانید متن،عکس، فیلم را به وب سایت خود اضافه کنید.

2. یک سیستم مدیریت محتوا خوب به شما امکان همکاری آسان و دسترسی سریع را ارائه می دهد.

یکی از مزایای افزایش کار بر روی CMS این است که چندین نفر می توانند به وب سایت شما دسترسی داشته باشند تا بتوانند به راحتی با یکدیگر همکاری کرده و در پروژه ها با هم کار کنند. مدیر سیستم در هر CMS قابلیت ایجاد چندین کاربر با نقش های مختلف و سپس اختصاص دادن آنها به تعدادی از افراد را دارد. همچنین کاربران  می توانند متناسب با نیاز خود ،ویرایش ها ، به روز رسانی ها و … را انجام دهند. به عنوان مثال ، در وردپرس می توانید برای ویرایشگرها ، مشارکت کنندگان و نویسندگان نقش های جداگانه ایجاد کنید. علاوه بر این ، CMS تمام اطلاعات شما را در یک مکان نگه می دارد.

با داشتن CMS ، شما به راحتی می توانید با هر دستگاهی مثل تبلت ، دستگاه تلفن همراه یا لپ تاپ  به قسمت وردپرس خود وارد شوید.

3.بیشتر سیستم های مدیریت محتوا، دارای افزونه های متنوع و ابزارهای پیشرفته بهینه سازی وب سایت (SEO) هستند.

یک عامل جذاب برای استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا این است که پلاگین های گسترده ای را ارائه می دهد که به شما کمک می کند وب سایت خود را به راحتی در گوگل و سایر موتورهای جستجو رتبه بندی کنید. خوب ، مطمئناً به معنای این نیست که شما باید تیم بازاریابی خود را منحل کنید ، اما چنین ابزارهایی می توانند در عوض به تیم های بازاریابی شما کمک کنند تا یک استراتژی اساسی سئو را در دستور کار خود قرار دهند.

4.یک سیستم مدیریت محتوا خوب احتمالاً امن ترین گزینه برای داشتن یک وب سایت است.

یکی از بزرگترین نگرانی های یک کارآفرین امروزی این است که وقتی یک تجارت الکترونیکی را انجام می دهند ، هک نشوند. هکرها معمولاً وب سایتهایی را که اطلاعات شخصی زیادی دارند هدف قرار می دهند. اما با وجود سیستم مدیریت محتوای درست ، تهدیدهای امنیتی بالقوه در نهایت به درصد قابل توجهی پایین می آیند. توسعه دهندگان و دانشمندان رایانه معتقدند سیستم های مدیریت محتوای مدرن امروزه راه حل های مناسبی برای  تهدید های امنیتی هستند.

5.یک سیستم مدیریت محتوا خوب ،مقرون به صرفه ترین گزینه است.

وقتی یک وب سایت استاتیک داشته باشید ، نگه داشتن وب سایت می تواند به یک هزینه اصلی مالی تبدیل شود. شما باید به طراح ، توسعه دهنده پشتیبان ، تیم های برند و غیره  پول پرداخت کنید. با این وجود ، وقتی راه حل وردپرس را انتخاب کنید ، می توانید به طور قابل توجهی این هزینه ها را کاهش دهید. به علاوه ، اگر می خواهید وب سایت خود را به هر روشی به روز کنید ، باید چند روز منتظر بمانید تا توسعه دهندگان وب سایت شما، این کار را انجام دهند. با وردپرس ، دیگر لازم نیست صبر کنید و علاوه بر این ، بروزرسانی در جلوی چشمان شما صورت می گیرد.

سرمایه گذاری در یک سیستم مدیریت محتوا می تواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما شود. بسته سایز ساز شرکت برانکس ایران نیز، چنین امکانی را فراهم کرده است که شما به راحتی میتوانید یک وب سایت خبری، فروشگاهی و یا حسابداری تحت وب داشته باشید و خودتان آن را مدیریت کنید.

 

 

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *