آمار و ارقام پینترست در ابتدای سال 2019

شبکه اجتماعی پینترست در میان شبکه های اجتماعی دیگر رشد بیشتری داشته، این ها را وبسایت hootsuite و mashable که هر دو در زمینه شبکه های اجتماعی فعالیت دارند اعلام کردند. بر همین اساس یک سری آمار و ارقام جالب از پینترست منتشر شده که نشان می دهد چقدر این شبکه می تواند برای کسب و کارهای کوچک خصوص آنها که در بخش ارائه خدمت به خانم ها فعالیت دارند مهم باشد.

مهم ترین و اولین آماری که درباره پینترست منتشر شده تعداد کاربران آن می باشد. در حال حاضر 250 میلیون نفر ماهانه از این شبکه استفاده می کنند.

در میان کاربران آمریکایی یک بررسی انجام شده و مشخص شده که 83 درصد از جمعیت زنان شاغل و تحصیل کرده آمریکایی که بین 25 تا 54 سال سن دارند از پینترست استفاده می کنند.

در حالیکه بیشترین استفاده را خانم ها از این شبکه می برند ولی مردها 50 درصد عضوهای جدید در سال جدید میلادی را تشکیل داده اند.

در بررسی های انجام شده در اروپا و آمریکا مشخص شده که افرادی که سطح سواد بالایی دارند و درآمد خوبی هم دارند بیشتر تمایل به استفاده از پینترست دارند.

80 درصد از کاربران پینترست برروی پلتفرم های موبایل هستند که سهم اندروید بیشتر از iOS است. در این بین بیشترین ارسال محتوا همچنان از روی پلتفرم iOS است.

90 درصد از کاربران که برندی را بر اساس پین ها پیدا کرده اند اقدام به خرید آنلاین از آن برند کرده اند که در میان شبکه های اجتماعی یکی از بالاترین رتبه ها را پینترست بدست آورده.

78 درصد از کاربران پینترست در نظر سنجی های این برنامه اعلام کرده اند که محتوای برندها در این شبکه اجتماعی مفید است.

پینترست 33 درصد ترافیک بیشتری در سال جدید میلادی نسبت به فیس بوک برای برندها به ارمغان آورده است.

با آمار و ارقامی که در بالا به شما گفتم مشخص است که واقعا در سال جدید میلادی بایستی پینترست را بیشتر از قبل جدی گرفت، از همین رو اگر همچنان در استفاده از این شبکه اجتماعی شک دارید این شک را کنار گذاشته و همین الان برای استفاده از آن عضو شوید.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *