آموزش مقدماتی وردپرس

250.000 تومان

آموزش مقدماتی وردپرس را در این بسته می توانید تهیه کنید. آموزش مقدماتی شامل مراحل نصب و راه اندازی وردپرس به صورت دستی و خودکار در انواع هاست و بعد از آن نحوه کارکرد تمامی منوها و زیر منوها با ذکر مثال می باشد. این مجموعه دارای بیش از 60 ویدئوی آموزشی است.

در این مجموعه آموزشی کار با افزونه سایت ساز ویژوال کمپوسر نیز آموزش داده می شود که می تواند در راه درآمد زایی شما کمک تان کند. در صورت تمایل به تهیه این مجموعه آموزشی می توانید با کلیک برروی دکمه ثبت سفارش، بعد از واریز هزینه این مجموعه، لینک های دانلود آن را دریافت کنید.


آموزش مقدماتی ووکامرس

250.000 تومان

آموزش مقدماتی طراحی فروشگاه اینترنتی به کمک ووکامرس. این بسته آموزشی محتوای تکمیلی برای مجموعه آموزش مقدماتی وردپرس به حساب می آید. البته اگر وردپرس را بلد هستید می توانید برای یادگیری نحوه طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی این بسته را تهیه کنید.

در این بسته آموزشی زیر و بم طراحی فروشگاه اینترنتی به کمک افزونه ووکامرس برروی وردپرس آموزش داده شده است. تمامی افزونه های کاربردی لازم توضیح داده شده اند، نحوه دریافت درگاه پرداخت و نماد الکترونیک نیز آموزش کامل داده شده است. برای سفارش می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.


دوره آموزشی ویدئو مارکتینگ

200.000 تومان

این مجموعه آموزشی توسط وبسایت Hubspot تهیه شده است و به صورت ترجمه شده خدمت شما ارائه می گردد. برای آشنایی با این دوره آموزشی می توانید این پست را مشاهده کنید که در آن یکی از ویدئوها به صورت نمونه قرار داده شده است.

در این بسته آموزشی نحوه تولید محتوای ویدئویی برای یوتیوب، اینستاگرام و تیک تاک کامل توضیح داده شده است. اصول بازاریابی برای محتوای خاص با ذکر نمونه کامل بیان شده است. در صورت تمایل می توانید برای تهیه این بسته آموزشی برروی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.


صفحه ساز حرفه ای Brizy Pro لایسنس مادام العمر

100.000 تومان

یکی از بهترین صفحه سازها در دنیای وردپرس ، Brizy است. با خرید این بریزی پرو ، لایسنس اصلی و مادام العمر آن را بدست می آورید.

به کمک بریزی می توانید صفحات و سایت های مختلف را با درگ اند دراپ براحتی و سرعت بالا طراحی کنید. بریزی پرو ، رقیب اصلی المنتور است و بسیاری از پیچیدگی های این صفحه ساز را کنار گذاشته است. برای آشنایی بیشتر با این صفحه ساز می توانید این پست را در سایت مطالعه کنید. سایت برانکس کامل با بریزی پرو طراحی شده است.

برای خرید کافیست برروی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.


مجموعه کامل فروشگاه اینترنتی وودمارت فارسی

100.000 تومان

وودمارت بهترین پکیج راه اندازی فروشگاه اینترنتی است. با خرید این مجموعه می توانید به دلخواه خود سایتی مشابه دیجی کالا یا آمازون یا هر طرح دلخواه دیگری داشته باشید. با چند کلیک پروسه نصب و راه اندازی انجام می شود.

وودمارت مورد استفاده در خیلی از فروشگاه های اینترنتی فارسی مثل فروشگاه گچ صفوی زاده ( Sgpsm.com ) یا مزون لباس ملون ( Mezon-melon.com ) استفاده می شود .

لایسنس ارائه شده به صورت مادام العمر می باشد. بروز رسانی هم مستقیما از طراح برای شما دریافت می شود.

برای خرید کافیست برروی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.


اطلاعات حساب بانکی جهت واریز مبلغ دوره آموزشی درخواستی:

شماره کارت 6104337986855177

شماره حساب 2039255148

شماره شبا IR830120010000002039255148


برانکس | طراحی و توسعه وب و اپلیکیشن

تمامی حقوق محفوظ و متعلق است به برانکس | Branex.ir