اخبار فناوریمطالب برتر

یاهو بایستی نتفلیکس را خریداری می کرد

یاهو که زمانی غول جستجو و مقصد اول کاربران اینترنت بود الان آینده ای نامعلوم دارد. این موتور جستجو که در سال های دور پیشنهاد خریده شدن گوگل از سمت خود گوگل را نپذیرفت! حالا خودش این دست و آن دست می شود.

اخیرا ماریسا میر مدیرعامل اسبق یاهو اعلام کرده که یکی از آخرین خرید های یاهو چقدر بد از آب درامده! یاهو در سال 2013 اقدام به خریدن tumblr کرد، سرویس بلاگ دهی که یکم خاص بود ، در آن زمان 1.1 بیلیون دلار برای تامبلر پرداخت شده که با کمی بیشتر و حدود 1.3 بیلیون دلار امکان خرید Hulu وجود داشته ، حتی نتفلیکس برای 3 بیلیون دلار برای فروش بوده است.

از میان همه این گزینه ها یاهو تامبلر را انتخاب کرده که دردسر های زیادی را برای یاهو به همراه داشته است. در سال 2018 محتوای پورن داخل آن منتشر شد و از اپ استور حذف شد. مدتی بعد انتشار محتوای پورن ممنوع شد و کاربران آن حدود 30 درصد کاهش پیدا کرد ، در نهایت تامبلر برای 3 میلیون دلار به وردپرس فروخته شد.

خود یاهو این روزها احتمالا برای فروش است. ورایزون غول ارتباطات آمریکایی این موتور جستجو و سرویس ایمیل را خریداری کرده است. یاهو این روزها تبدیل به پایگاهی خبری ، اجتماعی شده است که موتور جستجوی بدرد نخور و سرویس ایمیل خوبی دارد!

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا