اخبار فناوری

گوگل درایو ظاهر صفحه لندینگش را بروز کرد

گوگل صفحه لندینگ اپ سیستم عامل اندروید و iOS درایو را بروز رسانی کرده است. در این بروز رسانی سعی شده که بیشتر شما روی فایل تمرکز کنید تا ظاهر اپ که زیبا باشد ولی کاربردی نداشته باشد.

بعد از وارد شدن به نسخه جدید خواهید دید که نمایی که در آن عکس بند انگشتی از فایل ها را مشاهده می کردید جایش را به نام خالی فایل داده است. همچنین بخش نوتیفیکیشن جایش را به activity داده است. تصویر بند انگشتی در سایز موبایل کار بیهوده ای بود و به همین دلیل گوگل آن را حذف کرده است. البته این حالت در نسخه دسکتاپ هم وجود دارد ، حالا نمی دانم من بروز رسانی دسکتاپ را ندارم یا برنامه ای برای آن نیست، چرا که در دسکتاپ تغییری به وجود نیامده است.

در بخش فعالیت ها، می توانید انواع فعالیت ها را به صورت دسته بندی مشاهده کنید، با دکمه های بالای صفحه مثلا کسانی که درخواست دسترسی دارند را فیلتر کنید و یا کسانی که ادیتی کردند را فیلتر کنید. این کارایی اپ را ساده تر کرده است اگر چه پیش نمایش بند انگشتی در این بخش اضافه شده که واقعا این موضوع جالب است.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا