بدون دسته

گوگل از پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو رونمایی کرد

کلی اطلاعات لو رفت، کلی تصویر و حتی ویدئوی آنباکس از این محصول درآمد ولی خودش نیامده بود که بالاخره امشب گوگل پیکسل هایش را به عموم معرفی کرد البته حدود یک هفته ای است که برای اصحاب رسانه این محصول ارسال شده بود.

گوشی های جدید پیکسل بسیار خوش قیمت هستند، مدل معمولی 599 دلار است و مدل گرانتر و بهتر 899 دلار است، زیر هزار دلار! ولی سنت نبود شارژر در هر دو گوشی رعایت شده است.

گوشی پیکسل 6 دارای نمایشگر OLED با نرخ بروز رسانی 90 هرتزی است و مدل بهتر پرو دارای نمایشگر OLEd با نرخ بروز رسانی 120 هرتزی است. نمایشگر مدل پرو خمیده است و مدل پایه فلت است.

میزان فضای ذخیره سازی از 128 گیگابایت شروع می شود و هیچ کدام از مدل ها از کارت حافظه پشتیبانی نمی کنند. هر دو گوشی با چیپ جدید گوگل تنسور معرفی شده اند ، مدل پایه با 8 گیگابایت رم معرفی شده و مدل پرو با 12 گیگابایت رم معرفی شده است.

پشت هر دو گوشی دارای رنجی از دوربین های مختلف است. دوربین تله فوتو فقط در مدل پرو قرار گرفته است. دوربین هر دو گوشی 50 مگاپیکسل است ، در مدل پایه یک دوربین التراواید 12 مگاپیکسلی است در مدل پرو یک دوربین تله فوتو نیز قرارداده شده است که کارایی بهتری دارد. این دوربین 48 مگاپیکسلی تصاویر 12 مگاپیکسلی به شما تحویل میدهد.

پیکسل 6 دارای دوربین سلفی 8 مگاپیکسلی و در نسخه پرو ، دوربین 11.1 مگاپیکسلی قرارداده شده که هر دو می توانند با زاویه زیاد تصویر برداری کنند.

هر دو گوشی می توانند با نرخ فرم 60 فریم فیلم برداری 4k انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا

حتما ما را در توییتر دنبال کنید