اخبار کریپتو

کف قیمتی بیت کوین چه خواهد بود؟ تریدر معروف نظر جالبی دارد

بیت کوین کف قیمتی که با برخورد به آن متوقف می شود چه رقمی است؟ این سوالی است که از دیروز ذهن همه تریدرها را درگیر کرده . با توجه به بحرانی که ارز لونا در بازار ایجاد کرده بیت کوین با اینکه نشانه هایی از قدرت را نمایش می داد یکباره سقوط کرد.

به عقیده Peter Brandt کف قیمتی بیت کوین محدود 27 هزار دلار خواهد بود و از این کمتر نخواهد شد. چرا که بی اعتمادی لونا باعث افزایش اعتماد به بیت کوین و کلا ارزهای پایه می شود.

لونا در عرض 24 ساعت بازار خودش را که حدود 40 بیلیون دلار بود را به صفر رساند. الان حدود 0.2 سنت خرید و فروش می شودو پس لرزه های آن و ارز دیگر این شبکه UST الان گریبان USDT را نیز گرفته و نوسان هایی را در این استیبل کوین نیز شاهد هستیم که باعث ریزش بیشتر بازار شد. ولی به گفته این تریدر کهنه کار کف قیمت 27 هزار دلار می تواند کف قیمتی باشد. بایستی صبر کرد و منتظر بود چه خروجی از وضع فعلی بدست می آید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا