طراحی سایتوردپرس

کد نویسی یا استفاده از افزونه در طراحی سایت

یکی از بحث های مهمی که در هر پروژه طراحی سایت ایجاد می شود این است که برای درخواست های مشتریان از کد نویسی استفاده کنیم یا دنبال یک افزونه ( پلاگین Plugin ) که همان کار را انجام دهد و قبلا طراحی شده باشد استفاده کنیم. معمولا با اینکه تمامی پروژه های طراحی سایت فروشگاهی از دور شبیه هم هستند ولی در نهایت هر کارفرما یک سری درخواست اختصاصی دارد که می خواهد برای وی انجام دهیم.

یک ایده ای که در این بخش وجود دارد این است که نباید چرخی را که قبلا اختراع شده دوباره شما اختراع کنید! بلکه بایستی آن را بهبود ببخشید. ما در گروه برانکس در پروژه های طراحی سایت ( طراحی وبسایت ) بر این عقیده هستیم که ابتدا جستجو می کنیم که برای درخواست خاصی که از سمت کارفرما دریافت کردیم افزونه ای قبلا ایجاد شده یا نه؟ اگر ایجاد شده چقدر درخواست را پوشش می دهد؟ و در نهایت بعد از انتخاب افزونه ، آیا این افزونه نیاز به بهبود دارد یا نه؟ به نظر من این بهینه ترین روش کد نویسی است، در این روش هم کد نویسی است و هم استفاده از راه کاری که قبلا توسعه یافته ( چرخی که اختراع شده ) که در نهایت باعث افزایش سرعت پیشرفت پروژه و تحویل به موقع پروژه طراحی سایت به کارفرما می شود.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم. یک فریلنسر که به صورت پروژه ای برنامه نویسی انجام میده، در این وبلاگ سعی دارم تجربیات خودم در کارهای مختلف رو با شما به اشتراک بگذارم تا شما هم بتوانید در شرایط مشابه از این تجربیات استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
118GROUP
Rated 5/ 5 based on 5 customer reviews
برانکس | Branex
45 متری صدوقی - 20 متری حضرت ابوالفضل - پلاک 69 قم, قم
Phone: 00989109810338