اخبار فناوری

کارمندان آمازون دوست ندارند به محل کار برگردند!

کارمندان آمازون احتمالا از اینکه می روند در دفاتر کار می کنند خوششان نمی آید به همین دلیل مسئله ایجاد کربن و آلودگی زیستی را مد نظر قرار دادند! چرا که این همه آدم در حال کار هستند و تولید کربنشان انقدر چشم گیر نیست. شاید خودروی برقی که استفاده می کنند بیشتر هوا را کثیف بکند!

بگذریم! دو گروه از کارمندان آمازون از بازگشت به دفاتر امتنا کردند و با گردهمایی خواستار توقف این موضوع شدند که اجبار در حضور باشد ، همچنین گفتند دلیلشان نگرانی از افزایش تاثیرات منفی در محیط زیست با ایجاد کربن اضافه است.

این ها در حالیست که سخنگوی آمازون اعلام کرده که این کمپانی در مسیر کربن خنثی شدن تا سال 2025 است، کربن خنثی شدن به این معناست که هرچقدر کربن تولید شود توسط خود شرکت مصرف می شود، این کار به کمک استفاده از سوخت های کربن خنثی برای ناوگان و برقی کردن ناوگان پخش محلی انجام خواهد شد. این موضوع برای دیتاسنترها و مراکز حساس آمازون نیز انجام خواهد شد.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا