آموزشتولید محتوا

چند نکته ساده برای افزایش بازدید استوری ها در اینستاگرام

الگوریتم اینستاگرام برای سال 2024 تغییر زیادی نکرده است. اینستاگرام شبکه اجتماعی است که بر محور جلب توجه کار می کند ، شما در هر بخش این ابزار سوشال مدیا بایستی راه جلب توجه مناسب را بلد باشید.

در بخش استوری اگر می خواهید بازدید بیشتری بگیرید می توانید چند راهکار زیر را امتحان کنید.

در استوری ها سعی کنید سوال و جواب بپرسید و بر اساس این سوال و جواب ها در یکی از استوری ها یک جایزه به کاربران خود بدهید . اگر فروشگاه اینترنتی دارید، درباره محصولات خود که کدام قشنگ تر است سوال ایجاد کنید، در نهایت برای همه محصولات خود یک کد تخفیف به کاربران ارائه دهید که این کد تخفیف فقط در استوری قابل مشاهده باشد.

اگر سایت خدماتی دارید ، اطلاع از زمان انجام خدمات یا هزینه های خدمات را فقط در استوری های اینستاگرام انجام دهید. اینطور بین سایت و سوشال مدیا یک بالانس اتفاق می افتد. اطلاعیه های قطعی و وصلی خدمات خود را می توانید فقط از طریق استوری بیان کنید، همچنین یک هایلایت برای اطلاعیه ها در نظر بگیرید که کاربران را سوق دهید وارد پروفایل شما شوند و این اطلاعیه ها را مشاهده کنند.

مهم تر از همه سعی کنید این دو کاری که در بالا گفتم، چه در سایت خدماتی و چه در سایت فروشگاهی، همیشه ادامه دهید. تخفیفات فصلی، اطلاعیه های ساعت کاری آخر هفته، اطلاعیه فروش ویژه برای کالاها و خدمات خاص، تخفیف روی محصولات تک از جمله ایده های مناسب استوری هستند.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا