آموزشمطالب برتروردپرس

چند نکته برای تنظیمات عمومی وردپرس

این مطلب برای دوستانی است که تازه با وردپرس آشنا شدند و اگر حرفه ای هستید لازم به مطالعه نیست.

وردپرس ، بعد از نصب ، یک سری دستکاری ساده نیاز دارد تا کاملا آماده به استفاده شود. این تنظیمات در بخش عمومی تنظیمات وردپرس قرار گرفته اند.

عنوان سایت ، اولین و مهم ترین گزینه تنظیمات عمومی است. در این قسمت نام سایت خود را هرچه که دامنه اش را ثبت کردید را وارد کنید. فارسی یا انگلیسی فرقی ندارد.

در قسمت بعدی معرفی کوتاه را باید انجام دهید. سه نکته در این قسمت باید رعایت کنید. واقعا معرفی کوتاه انجام دهید. اگر زیادی تگ و توضیحات وارد کنید ممکن است گوگل به شما پنالتی بدهد. فقط موضوع اصلی سایت خود را در این قسمت درج کنید.

دو قسمت بعدی مربوط به آدرس های دسترسی به سایت و دسترسی به داشبورد وردپرس می شود که آنها را تغییر ندهید.

بخش عضویت را نیز در جلسه قبل توضیح دادیم و برای این است که هر کسی بتواند در سایت شما ثبت‌نام کند.

نقش پیش‌فرض کاربر تازه: برای این است که تعیین کنید کاربر جدیدی که در سایت ثبت‌نام می‌کند دارای چه نقش کاربری باشد.

زبان سایت: در این قسمت می‌توانید زبان کلی وب‌سایت خود را تغییر دهید. پس از آن فقط باید محتوای بخش نوشته‌ها و برگه‌ها را به زبان دلخواه به‌صورت دستی تغییر دهید.

زبان محلی: در این قسمت شما باید ببینید زبانی که برای شما نمایش داده می‌شود با زبان ایران سازگاری دارد یا خیر. اگر زبان شما تنظیم نباشد باید آن را روی “تهران” قرار دهید و ذخیره کنید.

با انجام موارد فوق ، سایت وردپرسی شما کاملا ستاپ می شود. این موارد برای یک تازه کار لازم است.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا