آموزشوردپرس

چطور ID محصولات در ووکامرس را پیدا کنیم؟

این آموزش برای افراد تازه کار است. شناسه محصول در ووکامرس به صورت ID محصول است. اگر بخواهید از سیستم های حسابداری استفاده کنید و دیتای آن را به سایت متصل کنید حتما به ID محصول نیاز دارید. برای ایجاد تخفیف اگر محصولات شما زیاد باشد می توانید به کمک ID محصول، سریعتر کالای خود را پیدا کنید.

برای اینکه شناسه محصول خود را پیدا کنید کافیست وارد لیست محصولات خود شوید و در آنجا روی محصول مد نظر خود ماوس را هاور کنید. شناسه محصول نمایش داده می شود.

اگر از لیست محصولات خود در ووکامرس به کمک گزینه Export ، خروجی اکسل تهیه کنید ، در این فایل ID محصولات درج می شود.

اگر صفحه یک محصول را باز کنید نیز می توانید به کمک آدرس آن ، شناسه محصول را پیدا کنید. همانند تصویر زیر ، در آدرس محصول در سایت وردپرسی این شناسه قرارداده شده است.

اگر محصول شما دارای چند ویژگی است و بابت هر کدام یک قیمت گذاری کردید ، مثلا تی شرتی که دارای چند رنگ است. در این صورت محصول متغیر دارید و هر کدام از حالات این محصول یک شناسه منحصر بفرد دارد که اگر وارد بخش ویرایش محصول شوید می توانید در بخش متغیرها این شناسه های گوناگون را مشاهده کنید.

موفق باشید .

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا