آموزشکسب و کار

چطور یک سایت معرفی برند رایگان داشته باشم؟

این روزها کسب و کارها دچار بحران های مختلف اقتصادی هستند. اگر کسب و کار کوچکی دارید که از پس هزینه های هاست یا طراحی یک وبسایت برنمی آید ، یک راه کار جلوی شما قرار دارد که خارج از کشور خیلی استفاده می شود.

گوگل سرویس Google Sites را برای کسب و کارهای کوچک راه اندازی کرده است این سرویس که سال 2008 راه اندازی شد تا حدودی یک سرویس راه اندازی رایگان وبسایت است که با درگ اند دراپ می توانید طرح دلخواهتان را روی آن بالا بیارید. برای شروع بایستی وارد آدرس sites.google.com شوید.

بعد از آن بایستی یک template برای خود انتخاب کنید و شروع کنید در جاهای مشخص شده دیتای خود را وارد کنید اگر چیزی زیاد است با زدن دکمه Delete براحتی پاک می شود و با درگ اند دراپ می توانید ابزارهای مورد نیازتان را به صفحه اضافه کنید.

مشکل اساسی این سرویس این است که فونت فارسی خاصی را ندارد و بایستی از تاهوما یا arial استفاده کنید. مشکل بعدی این است که برای اتصال دامنه ملی به آن بایستی دسترسی کامل به مدیریت dns دامنه خود داشته باشید، چرا که بایستی به کمک cname دامنه را متصل کنید.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا