آموزشتولید محتوامطالب برتر

چطور یک راهنما در اینستاگرام درست کنیم؟

راهنماها یک دسته بندی جدید برای محتوای منتشر شده شماست ، به کمک راهنماها می توانید پست های مرتبط با هم را در یک جا ، به ترتیبی که منظورتان بوده به کاربر نمایش دهید.

برای ایجاد یک راهنمای جدید کافیست همانند تصویر زیر برروی + بالای صفحه کلیک کنید. سپس از پنجره باز شده برروی GUIDE کلیک کنید.

در مرحله بعدی بایستی نوع راهنما را مشخص کنید که از چه چیزهایی تشکیل شده است. اگر از پست های شما مثلا ایجاد شده است بایستی posts را انتخاب کنید و در صفحه بعدی پست های مرتبط با به ترتیب انتخاب کنید.

در نهایت بایستی برای آموزش خود یک کاور انتخاب کنید ، و نام این دسته از محتوای آموزشی را وارد کنید. بعد از اینکار می توانید آن را share کنید.

فقط توجه داشته باشید که این آموزش ها در فید شما منتشر نمی شوند و جنبه دسته بندی اطلاعات را دارند. می توانید به کمک استوری های مختلف توجه کاربر را به آن جلب کنید اینطوری بازدید از پروفایل شما نیز افزایش پیدا می کند.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا