آموزشمطالب برتروردپرس

چطور کپچا کلود فلر را به وبسایت وردپرسی اضافه کنیم؟

کلودفلر یک مجموعه کامل از ابزارهای امنیتی و افزایش سرعت وبسایت است. همه کلودفلر را با خدمات حرفه ای cdn یا توزیع محتوا می شناسیم ولی این برند در بخش های امنیتی نیز فعالیت می کند. یکی از خدمات رایگان و بسیار مفید آن ارایه کپچا است. این کپچا را می توانید براحتی در وردپرس نصب کنید.

برای شروع کافیست ابتدا سایت خود را به کلودفلر اضافه کنید که بی نهایت آموزش برای آن در اینترنت به زبان فارسی وجود دارد. بعد از اینکه سایت خود را اضافه کردید بایستی افزونه Simple Cloudflare Turnstile را نصب کنید.

بعد از نصب در قسمت تنظیمات وردپرس منوی آن اضافه می شودکه اگر واردش شوید مشاهده خواهید کرد که به دو عبارت site key و secret key برای اجرا نیاز دارد که این مورد را از کلودفلر دریافت خواهید کرد.

در پنل کلودفلر بایستی همانند تصویر زیر وارد بخش Turnstile شوید. در این بخش بایستی یکبار دیگر دامنه سایت خودتان را اضافه کنید.

بعد از تکمیل پروسه اضافه کردن وبسایت؛ عبارتی که در افزونه درخواست شده بود به شما نمایش داده می شود که کافیست انها را کپی کنید و در افزونه جای گذاری کنید. همچنین در ادامه تنظیمات افزونه بایستی مکان هایی که می خواهید کپچا نمایش داده شود را مشخص کنید.

در نهایت برروی save changes کلیک کنید تا تغییرات شما ذخیره شوند.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا