آموزشوردپرس

چطور کل وبسایت را از طریق سی پنل قفل کنیم؟

اگر هاستی دارید که در آن مثلا یک سری فایل ذخیره کردید و نمی خواهید با زدن دامنه لیست فایل ها نمایش داده شود، بایستی کل هاست خود را رمز گذاری کنید.

قفل کردن پوشه Public Html باعث می شود که اگر کسی دامنه سایت شما را وارد کند به اطلاعات هاست و مثلا فایل هایی که شما ذخیره کردید دسترسی نداشته باشد. برای قبل گذاری برروی پوشه پابلیک Html خود بایستی وارد داشبورد سی پنل شوید. سپس همانند تصویر زیر وارد بخش Directory Privacy شوید.

در این بخش همانند تصویر زیر برای پوشه public html وارد بخش edit می شویم.

سپس تیک مربوط به محافظت از این پوشه به کمک رمز عبور را زده و ذخیره می کنیم .

بعد از ذخیره گزارشی به شما از کاری که انجام شده نمایش داده می شود توجه داشته باشید که در این مرحله بایستی برروی دکمه بازگشت پایین صفحه کلیک کنید تا به صفحه مشخص کردن نام کاربری و رمز عبور هدایت شوید.

بعد از کلیک برروی Go Back شما بایستی یک کاربر و رمز عبور مشخص کنید. بعد از اتمام کار ، وقتی آدرس دامنه سایت خود را وارد کنید صفحه ای به صورت پاپ آپ باز می شود که در آن بایستی رمز و نام کاربری بزنید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا