آموزشوردپرس

چطور چند سایت وردپرسی را با هم مدیریت کنیم؟

اگر فریلنسر یا حتی صاحب شرکت طراحی وب باشید، احتمالا کلی وبسایت دارید که بایستی بروزشان کنید. از افزونه ها گرفته تا خود وردپرس !

سرویس های مختلفی در وب وجود دارند که این امکان را به شما می دهند تا به کمک آنها چند سایت وردپرسی را مدیریت کنید. اکثر این سرویس دهندگان پولی هستند ولی برخی بخش رایگان نیز دارند.

InfiniteWP یکی از معروف ترین سرویس دهندگان است. در بخش رایگان شما محدودیت اضافه کردن سایت ندارید. می توانید افزونه ها را بروز کنید. تم سایت ها را بروز کنید. به صورت دستی از سایت ها بکاپ تهیه کنید. وردپرس را بروز کنید. یک سری امکانات مثل ارسال بکاپ به گوگل درایو یا آدرس دلخواه در این سرویس پولی است.

نسخه پولی آن ولی دنیایی است. از مانیتورینگ امنیتی کامل سایت گرفته تا مانیتور وضعیت کارکرد سرور و آپ تایم را می توانید از داشبورد آن انجام دهید. انتقال از هاستی به هاستی دیگر نیز در بخش پولی قرار دارد. امکان بررسی لینک ها و یک سری کارهای ساده سئو نیز در بخش پولی قرار دارد.

به هر حال ما در ایران هستیم، اگر توانستید از بخش پولی این سرویس استفاده کنید ، دم شما گرم، اگر نه که سرویس رایگان آن کلی از کارها را برای تیم شما می تواند ساده سازی کند.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا