آموزشمطالب برتروردپرس

چطور پیش نویس های ذخیره شده در وردپرس را پیدا کنم؟

بعد از چند روز غیبت دوباره برگشتم!

امروز می خوایم درباره پیدا کردن پیش نویس های وردپرس صحبت کنیم. وقتی شما یک پست را به صورت پیش نویس مثلا به کمک ابزار پیش نویس داخل داشبورد ایجاد می کنید کجا ذخیره می شود؟ این سوالی است که خیلی از افرادی که تازه با وردپرس کار می کنند از من می پرسند.

خب بیایید اول نگاهی بندازیم به ابزارک مربوط به ایجاد پست های پیش نویس در داشبورد وردپرس ، این ابزارک برای افرادی که ممکن است برای پست های خود ایده های لحظه ای داشته باشند کاربردی باشد. چرا که می توانید وارد داشبورد شوید و سریع یک پیش نویس در وردپرس ذخیره کنید تا بعدا روی آن کار کنید.

معمولا در قسمت پایینی این ابزارک شما می توانید پیش نویس های اخیر خود را مشاهده کنید. با کلیک برروی هر کدام وارد ویرایشگر کامل وردپرس می شوید و می توانید روی آن کار کنید.

راه دیگر آن رفتن به بخش نوشته ها ، همه نوشته ها است، در این بخش در بالای لیست می توانید روی فیلتر پیش نویس ( فارسی ) و یا Drafts ( انگلیسی ) کلیک کنید تا پیش نویس های شما نمایش داده شود.

اگر این بخش در وردپرس شما مخفی است کافیست به جای دامنه مثال ، در لینک زیر ، دامنه خودتان را وارد کنید و آدرس را کپی و در مرورگر خود باز کنید:

www.example.com/wp-admin/edit.php?post_status=draft&post_type=post

امیدوارم این آموزش برای شما کاربردی بوده باشد. موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا