آموزشوردپرس

چطور پس زمینه یک بلاک وردپرس را ویدئو قرار دهیم؟

حتما سایت های مختلفی را دیده اید که در پس زمینه هدر یا یک بلاک رندوم خود را ویدئو قرار می دهند. این ویدئو در پس زمینه به صورت Loop دائم در حال پخش و تکرار است.

ساده ترین راه برای اضافه کردن ویدئو در پس زمینه استفاده از افزونه Advanced WordPress Backgrounds است. این افزونه این امکان را به سایت شما اضافه می کند. می توانید ویدئوهای هاست شده توسط خودتان یا ویدئوهای یوتیوب را برای پس زمینه در بلاک ها و بخش های مختلف سایت استفاده کنید. بعد از نصب و فعال سازی این افزونه به Builder وردپرس اضافه می شود. در صفحه جدید یا هرجایی که ادیت انجام می دهید می توانید با جستجوی نام، این افزونه را پیدا کنید.

بعد از اضافه کردن بلاک مربوط به این افزونه می توانید تنظیمات آن را مشاهده کنید. تصویر ، رنگ و ویدئو می تواند پس زمینه بلاک باشد. همچنین ویدئو می تواند از یوتیوب یا از روی هاست خودتان باشد.

بعد از انتخاب ویدئو ، می توانید عرض آن را انتخاب کنید تا تمام صفحه نمایش داده شود. این مورد درخواست خیلی از مشتریان ما و شما است 🙂

همچنین تایم استارت و پایان، به همراه میزان شفافیت، رنگ هایلایت روی ویدئو و نمایش یا عدم نمایش روی موبایل را می توانید از تنظیمات افزونه انتخاب کنید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا