آموزشوردپرس

چطور پست های وردپرس را برای انتشار در آینده برنامه ریزی کنیم؟

وردپرس به صورت پیش فرض دوست دارد که در لحظه محتوای شما منتشر شود. ولی شما می توانید برای مثلا زمانی دلخواه مثل سال نو، که در کنار خانواده هستید! انتشار پست خودتان را برنامه ریزی کنید. با برنامه ریزی پست می توانید مطمئن شوید که در روزهای آینده محتوا دارید و وقت خواهید داشت تا به کارهای دیگرتان رسیدگی کنید.

برای برنامه ریزی کردن پست جهت انتشار در آینده ، بایستی طبق مراحل زیر عمل کنیم. وقتی که می خواهید روی دکمه انتشار کلیک کنید ، روی تاریخ انتشار کلیک کنید تا تقویم کاملی برای شما باز شود.

حالا شما می توانید ساعت و روز انتشار پست را کاملا مشخص کنید. توجه داشته باشید که بایستی مبنای ساعت سرور سایت خودتان را از قسمت تنظیمات وردپرس ، روی تهران قرار دهید تا ساعت زمانی انتشار پست با آنچه انتظار دارید یکی باشد.

البته افزونه هایی برای برنامه ریزی و نمایش برنامه محتوایی در قالب تقویم برای وردپرس وجود دارد که معروف ترین آنها  PublishPress Planner است. بعد از نصب این افزونه می توانید در تقویمی که در منوی اول این افزونه است محتوای خود را در روزهای مختلف درگ اند دراپ کنید و ساعت دلخواه را برای انتشار را انتخاب کنید. ولی این کار را پیشنهاد نمی کنم. برنامه ریزی پیش فرض وردپرس کافی است.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا