آموزشوردپرس

چطور ووکامرس را در حالت تعمیر قرار دهیم؟

اگر می خواهید مدتی را به باز طراحی فروشگاه اینترنتی خود اختصاص دهید ولی در عین حال سایت شما در بخش های دیگر فعال باشد این آموزش بدرد شما می خورد.

در این پست به شما آموزش می دهم که چطور فقط بخش فروشگاه اینترنتی خود را در حالت تعمیر قرار دهید. پس با من همراه باشید. می توانید آموزش های دیگر من را نیز در این زمینه مطالعه کنید:

چطور وردپرس را در حالت ریکاوری قرار دهیم؟

برای شروع بایستی به کمک صفحه ساز خود, یک صفحه حاوی اطلاعات در حال تعمیر بودن فروشگاه سایت طراحی کنید. این صفحه بایستی شامل یک زمان برای زمان بازگشایی فروشگاه سایت شما داشته باشد. همچنین برای کسانی که خرید کرده اند اطلاعاتی درج کنید که در این زمان چطور می توانند با پشتیبان فروش در ارتباط باشند.

بعد از اینکه این صفحه را طراحی کردید حتما برای آن یک آدرس انگلیسی انتخاب کنید. مثلا example.com/coming به عنوان یک آدرس سرراست مناسب است.

حالا یک افزونه 301 ریدایرکت خوب نصب کنید. پیشنهاد من استفاده از افزونه all in one seo یا افزونه 301 ریدایرکت آسان است که از اینجا می توانید دانلود کنید (‌301 Redirects – Easy Redirect Manager ) , در این افزونه بایستی برای آدرس های زیر , ریدایرکت به صفحه ای که طراحی کردید ایجاد کنید.

https://example.com/shop
https://example.com/cart
https://example.com/checkout
https://example.com/my-account

آدرس های زیر هم سایر آدرس های ووکامرس هستند که به کمک * متغیر بودن آنها را مشخص کردیم:

https://example.com/product/*
https://example.com/product-category/*
https://example.com/product-tag/*

حالا تمامی صفحات فروشگاه شما به صفحه بزودی که طراحی کردید منتقل می شوند. بعد از تکمیل طراحی فروشگاه کافیست این ریدایرکت ها را پاک کنید.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا