آموزشمطالب برتروردپرس

چطور وضعیت ایندکس یک آدرس در سرچ کنسول گوگل را بررسی کنیم؟

اگر سایت وردپرسی خودتان را با موفقیت راه اندازی کردید ، حتما مطالب زیر را مطالعه کنید:

آموزش ثبت سایت در سرچ کنسول گوگل – در این مطلب به سادگی به شما آموزش دادیم که چطور سایت خود را به سرچ کنسول وصل کنید.

نحوه اضافه کردن نقشه سایت وردپرسی به سرچ کنسول گوگل – در این مطلب به شما آموزش دادیم که چطور نقشه سایت خود را به گوگل معرفی کنید.

چطور چک کنیم از گوگل پنالتی دریافت کردیم یا نه؟ – در این مطلب نحوه بررسی اینکه ایا گوگل به شما پنالتی داده یا نه را آموزش دادیم.

به عنوان اشانتیون این مطلب ، دو پست زیر مناسب امور سئو شماست:

معرفی بهترین ابزارهای سئو برای سایت وردپرسی

معرفی ابزار سئو سایت خبری در وردپرس

اگر درباره لینک ها در وردپرس سوالی دارید بهتر است پست زیر را مطالعه کنید:

چه مدل ساختار لینک در وردپرس ، دوستدار سئو است؟

حالا که با موفقیت سایت خودتان را به گوگل متصل کردید، نقشه سایت را نیز در گوگل اضافه کردید و گوگل با موفقیت سایت شما را بررسی کرده بهتر است که وضعیت url های اصلی سایت خودتان را با سرچ کنسول بررسی کنید.

وقتی با حساب کاربری خود وارد سرچ کنسول می شوید، خواهید دید که بخش جستجوی بالای صفحه با عبارت inspect any URL in نمایش داده می شود.

در اینجا کافیست آدرس url صفحه ای که مد نظرتان است را وارد کنید ( از سایتی که اضافه کردید و دامنه اش اینجا نمایش داده می شود ) بعد از زدن دکمه جستجو ، شما نتیجه وضعیت ایندکس این صفحه را خواهید دید.

در صفحه نتیجه خواهید دید که آیا این صفحه در گوگل ایندکس شده یا نه؟! ، در مثال بالا این کار شده، اگر نشده بود می توانید روی دکمه درخواست ایندکس کلیک کنید. همچنین نکات دیگری مانند امکان استفاده روی موبایل ، یا موارد آدرس دهی را نیز گوگل بررسی کرده و هر دو را با تیک سبز نمایش داده است. اگر در این بخش ها مشکلی باشد ، می توانید در صفحه نتیجه مشاهده کنید.

این پست ، حالت جمع بندی برای یک سری محتوا را داشت، بزودی به صورت مرتب تری در بلاگ ، محتوای آموزشی مربوط به سئو و راه اندازی سایت وردپرسی را دسته بندی خواهم کرد.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا