آموزشوردپرس

چطور وردپرس را ریست کنم؟

وردپرس را می توانید بدون اینکه پاک و مجدد نصب کنید، ریست نمایید. گاهی اوقات اطلاعات اشتباه یا یک خرابی باعث می شود سایت نیازمند ریست شود. در این پست به شما افزونه ای معرفی می کنم که این کار را به سادگی از داشبورد وردپرس انجام میدهد.

افزونه ای که امروز معرفی می کنمAdvanced WP Reset  نام دارد. این افزونه کارش ریست حرفه ای و راحت وردپرس به تنظیمات اولیه است. در واقع به کمک افزونه Advanced WP Reset شما امکان ریست فکتوری را به وردپرس اضافه می کنید.

بعد از نصب و فعال سازی افزونه کافیست وارد تنظیمات وردپرس شوید. در این قسمت خواهید دید که منویی تحت عنوان Advanced WP Reset به منو اضافه شده است. ابتدا وارد بخش snapshot شوید و یک اسنپشات یا همان بکاپ از دیتا بیس خود تهیه کنید.

بعد از اینکار کافیست وارد بخش Reset شوید. در این بخش افزونه به شما می گوید که همه چیزبه غیر از اطلاعات کاربر ادمین ، افزونه های نصبی، فایل های آپلودی و جداولی که خارج از دیتابیس وردپرس است را پاکسازی می کند.

اگر از کاری که می کنید مطمئن هستید کافیست در پایین صفحه زیر بخش Warning روی دکمه Reset کلیک کنید.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا