آموزشوردپرس

چطور نوشته های خودمان در وردپرس را تبدیل به کتاب الکترونیک کنیم؟

فرض کنید که شما کلی محتوای آموزشی در موضوعی خاص داخل سایت خودتان منتشر کردید ، به کمک آموزش داخل این پست می توانید این محتوا را به صورت یک کتاب درآورید، با من در ادامه همراه باشید.

برای شروع بایستی یک افزونه پریمیوم را پیدا کنید. نام این افزونه MPL-Publisher است که نمی دانم در کدام مارکت فارسی به فروش میرسد ولی قطعا در ایران هم قابل پیدا کردن و خریداری است.

با نصب و فعال سازی این افزونه روی وبسایت خودتان ، منویی تحت عنوان نام افزونه به منوهای کناری وردپرس شما اضافه می شود که وقتی وارد آن می شوید می توانید کارهای تعریف و ایجاد کتاب الکترونیک را شروع کنید.

می توانید برای خریدار لایسنس تعریف کنید، محتوای کتاب خودتان را بر اساس پستها و برگه ها مرتب کنید و برایشان سرعنوان فصل انتخاب کنید، می توانید برای کتاب الکترونیک خود کاور انتخاب کنید و کلی کار و تنظیمات دیگر در تنظیمات این افزونه امکان انجام دارد.

بعد از اینکه کتاب الکترونیک شما کامل تعریف و ایجاد شد می توانید به کمک ابزارک های موجود ، آن را داخل پست ها یا ابزارک های کناری اضافه کنید. حتی می توانید در صورت داشتن افزونه ووکامرس ، کتاب خودتان را به فروش برسانید.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا