آموزشتولید محتوامطالب برتر

چطور موزیک به استوری و پست ها در اینستاگرام اضافه کنیم؟

در اینستاگرام اخیرا شما علاوه بر ریلز می توانید به پست های عادی هم موسیقی اضافه کنید. انتخاب موسیقی که ترند باشد روی پست ها باعث جذابیت بیشتر آنها می شود البته بایستی سعی کنید از آرتیست های معروف کارهای جدیدشان را انتخاب نکنید چرا که احتمالا در ریجنهایی مثل ایران سریعا به دلیل عدم پوشش کپی رایت مسدود می شود. هرچقدر از VPN استفاده کنید مبدا حساب کاربری شما برای اینستاگرام به کمک لوکیشن سرویس مشخص است.

پست هایی که دارای موسیقی هستند به شکل زیر نمایش داده می شوند ، زیر نام صاحب اکانت ، موسیقی درحال پخش نامش درج می شود:

هنگامی که می خواهید پستی جدید منتشر کنید، در صفحه ای که اطلاعات و توضیحات پست را وارد می کنید بخشی به نام add music قرار دارد که به صورت پیش فرض آهنگ های ترند را نیز پیش نمایش می کند. مثلا در تصویر آهنگ august از تیلور سویفت که اخیرا ترند شده را پیش فرض اینستاگرام نمایش داده است.

روی دکمه add music که تاچ کنید وارد صفحه جستجو ترانه ها در اینستاگرام می شوید. در تب For You موارد ترند که به منطقه شما می خورد را نمایش می دهد ولی باز هم تکرار می کنم با انتخاب این ترانه ها ممکن است در ریجن خاصی پست شما با محدودیت نمایش روبرو شود چرا که آرتیست های معروف قوانین خاصی در استریم و پخش موسیقی خود دارند.

بعد از انتخاب آهنگ دلخواه ، بایستی بخشی که می خواهید روی پست پخش شود را انتخاب کنید. همچنین می توانید انتخاب کنید که 30 ثانیه تا 90 ثانیه از آهنگ انتخابی پخش شود.

به همین سادگی روی پست خود توانستید یک موسیقی اضافه کنید. حالا اگر بخواهید این پروسه را روی استوری بروید بایستی از میان استیکرها، به دنبال استیکر موسیقی بگردید Music .

ادامه مسیر شامل انتخاب ترانه، بخشی که از ترانه پخش شود و قراردادن در استوری می شود که همانند پست ها می باشد.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا