آموزشوردپرس

چطور مشکل کامنت ها بسته شده در وردپرس را رفع کنیم؟

کامنت های بسته شده در وردپرس می تواند یک مشکل ساده باشد می تواند یک مشکل عمده باشد. بستگی دارد که شما کجای تنظیمات چه انتخابی کرده اید.

در این پست به شما خواهم گفت که چطور این تنظیمات را بررسی کنید و اگر برای پست های شما ارور بسته شدن کامنت می آید چطور آن را رفع کنید.

به طور کلی اول به سراغ بخش تنظیمات / گفتگو باید بروید. در این قسمت می توانید اگر تاکنون کامنت یا دیدگاه نمی گرفتید برای پست های آتی این امکان را باز کنید.

اگر می خواهید حالا روی پستی خاص کامنت ها را ببندید کافیست از بخش گفتگو داخل ویرایشگر پست ، امکان ارسال نظر را برای آن پست دلخواه ببندید.

حالا اگر به صورت کلی شما با تنظیمات روشن و فعال ، امکان کامنت گذاری ندارید احتمالا مشکل از قالب قدیمی شماست که از ساختار کامنت پشتیبانی نمی کند. مثلا اگر قالب شما برای دوره وردپرس 4.5 به قبل باشد روی وردپرس های امروزی خصوصی 5.9 کامنت های شما کار نخواهد کرد.

یک مورد دیگر هم افزونه akismet است ، این افزونه ضد اسپم اگر بروز نشده باشد و با وردپرس شما مچ نباشد ممکن است امکان کامنت گذاری شما را بسته باشد.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا