آموزشوردپرس

چطور لینک های خراب سایت وردپرسی را چک کنم؟

اگر در محتوای خود لینک دهی انجام می دهید ممکن است بعد از گذشت مدتی ، سایت مقصد دچار مشکل شود یا لینک خاصی از کار بیفتد، ولی اینکه بخواهید تک تک پست ها را دوره ای بررسی کنید کار سختی است، برای اینکه بتوانید به سادگی این مشکل را رفع کنید نیازمند استفاده از یک افزونه هستید که در ادامه معرفی می کنم. لینک های خراب تاثیر منفی در سئو می گذارد.

اگر می خواهید از صحت و سلامت لینک دهی های داخل پست های سایت وردپرسی خود اطمینان حاصل کنید کافیست افزونه  Broken Link Checker را نصب و فعال کنید. این افزونه محصول تیم سئو همه کاره است.

بعد از نصب و فعال سازی بایستی یک اکانت رایگان در سایت سئو همه کاره ایجاد کنید. نیازی به پرداخت پول بابت استفاده از این افزونه نیست.

بعد از اینکه افزونه کامل راه اندازی شد در پس زمینه هاست شما شروع به فعالیت می کند، می توانید با مراجعه به بخش Broken Links یا لینک های خراب در تنظیمات این افزونه ، مانند تصویر زیر ، وضعیت لینک های خراب را مشاهده کنید.

هر کدام از لینک ها را که قصد دارید تصحیح کنید کافیست edit URL کنید. در صفحه ای که باز می شود می توانید آدرس صحیح را وارد کنید.

راه های دیگری نیز وجود دارد ، ولی اینکه شما مثلا کلا از خانواده محصولات سئو همه کاره استفاده کنید بهتر از این است که از چندین محصول با برندهای مختلف استفاده کنید.

موفق باشید.

آیا لینک های خراب داخل سایت وردپرسی، روی سئو تاثیر منفی می گذارد؟

اینکه شما به مطلبی در سایتی دیگر لینک می دهید و آن لینک خراب است تاثیر منفی روی سایت شما میگذارد ، در واقع انگار شما استناد به هوا کردید و این موضوع روی نمره کلی محتوای شما تاثیر منفی می گذارد. اول اینکه همیشه به سایت های معتبر لینک بدید و دوم اینکه همیشه حواستان باشد که لینک ها سالم بمانند.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا