آموزشوردپرس

چطور فیلد دلخواه به صفحه ثبت نام وردپرس اضافه کنیم؟

اگر می خواهید علاوه بر اطلاعات پیش فرضی که وردپرس از کاربر دریافت می کند ، مثلا بدانید شغل یا اکانت توییتر کاربر شما چیست بایستی بتوانید فیلد دلخواه خودتان را به صفحه ثبت نام یا Sign up وردپرس اضافه کنید.

برای این منظور یک راه ساده داریم که در این پست به شما معرفی می کنم. افزونه Profile Extra Fields را نصب و راه اندازی کنید.

بعد از نصب و فعال شدن افزونه Profile Extra Fields ، گزینه ای هم نام با آن به منوهای داشبورد وردپرس اضافه می شود. وقتی وارد منوهای آن می شوید روی add new کلیک کنید تا یک فیلد دلخواه اضافه کنیم. این فیلد می تواند از میان گزینه هایی که در تصویر زیر مشخص می کنید انتخاب شود. همچنین می توانید فیلد را اجباری یا اختیاری کنید.

وقتی کار شما در اضافه کردن فیلد ها به اتمام رسید، اگر به سراغ صفحه ثبت نام خود بروید خواهید دید این فیلدها نمایش داده می شوند.

معمولا فیلدهایی که به کار شما در آینده می آیند، مشخصات اکانت های شبکه های اجتماعی و همچنین میزان تحصیلات است، بهتر است در فیلد های ثبت نام خود سعی کنید گزینه های اضافی را اختیاری کنید تا کاربر خیلی اذیت نشود و اگر دوست داشت اطلاعات بیشتری از خودش به شما بدهد.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا