آموزشمطالب برتروردپرس

چطور صفحه لاگین اختصاصی با SeedProd درست کنیم؟

صفحه ساز SeedProd به سرعت در حال تبدیل شدن به صفحه ساز برتر در وردپرس است. خود من به Brizy علاقه مند هستم ولی باید اعتراف کنم که توسعه Brizy بسیار کند شده و کلی ایده و امکانی که روز اول معرفی کردند هنوز به آن اضافه نشده است.

بگذریم …

اگر می خواهید صفحه لاگین وردپرس را دچار بروز رسانی کنید و یک تم زیبا به آن ببخشید می توانید به توانایی های صفحه ساز SeedProd اتکا کنید.

برای شروع بایستی نسخه Pro این افزونه را تهیه کنید. این افزونه را می توانید از ژاکت یا راستچین تهیه کنید. بعد از فعال سازی بعد از وارد شدن به صفحه افزونه داخل داشبورد وردپرس کافیست به صفحه Landing Pages بروید. در این بخش می توانید برروی Login Page کلیک کنید.

در صفحه بعدی می توانید یک تم خودتان بسازید یا از تم های آماده استفاده کنیدو آنها را ویرایش کنید. طرح های پیش فرض افزونه SeedProd انقدر زیبا هستند که می توانید از همان آنها استفاده کنید.

بعد از اینکه صفحه و طرح دلخواه خودتان را انتخاب کردید ، بایستی برای آن یک نام انتخاب کنید تا فعال شود. حتی لازم نیست همانند مثلا بریزی یا المنتور برای آن شرط نمایش بگذارید همه کارها در پس زمینه انجام می شود.

امیدوارم این پست آموزشی برای شما مفید بوده باشد. موفق باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا