آموزشمطالب برتروردپرس

چطور صفحه خدمات در وردپرس درست کنیم؟

بعد از یک هفته غیبت با پست های جدیدی این روزها سایت بروز می شود. در اولین پست به سراغ آموزش ایجاد صفحه خدمات یا Services در وردپرس می رویم.

ممکن است که شما یک سری خدمات آنلاین داشته باشید که بخواهید به کمک ابزارهای رایگان یا پولی موجود ، بدون کد نویسی یک سیستم خدمت دهی در وردپرس طراحی کنید.

در این پست به شما این موضوع را آموزش می دهم. با من همراه باشید.

اولین چیزی که نیاز دارید نصب و راه اندازی یک افزونه صفحه ساز است. تمامی صفحه سازها کلی تمپلیت آماده برای نمایش انواع خدمات دارند. اگر بخواهید از صفحه سازها استفاده نکنید می توانید از افزونه ای به نام Service Box Showcase استفاده کنید. این افزونه بعد از نصب یک منو به منوهای وردپرس شما اضافه می کند.

وقتی وارد آن منو می شوید ( تصویر بالا ) به کمک گزینه add new service box می توانید ، باکس جدیدی ایجاد کنید و در آن خدمات خودتان را معرفی کنید.

در یک ویزارد چند مرحله ای می توانید انواع خدمات خودتان را انتخاب و طراحی کنید. برای هرکدام از خدمت ها نیز می توانید لینکی ایجاد کنید. این لینک بهتر است که به صفحه ای منتقل شود که در آن کاربر بابت آن خدمت مشخصات خودش را پر کند و از شما تقاضای ارتباط کند. برای این منظور بهتر است از فرم سازهایی مثل گرویتی فرم یا Contact7 استفاده کنید. تا با انتخاب سرویس ، کاربر مجبور باشد اطلاعات اولیه خودش را برای شما ارسال کند. شما بعد از بررسی با وی از طرقی که اعلام کردید تماس بگیرید.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا