آموزشوردپرس

چطور روی فولدر ادمین وردپرس ، رمز بگذاریم؟

اگر می خواهید امنیت سایت وردپرسی خودتان را یک قدم بالاتر ببرید این پست برای شماست. قبلا درباره رمز نگاری روی دایرکتوری های وردپرس آموزش های مختلفی منتشر کردیم، این آموزش نسخه بروز شده ای است که می تواند کمک حال شما باشد.

برای شروع بایستی وارد داشبورد پنل هاست خود شوید. سی پنل یا دایرکت ادمین فرقی ندارد. وقتی وارد پنل هاست خود شدید وارد فایل منیجر آن شوید. در این قسمت وارد پوشه public html شوید. در این فولدر اطلاعات سایت شما قرار داده شده است.

همانند تصویر زیر وقتی پوشه wp admin را مشاهده کردید روی ویرایش در جلوی آن کلیک کنید. در سی پنل اموزش را مشاهده می کنید ولی در دایرکت ادمین مشابه همین موارد است.

در صفحه ای که باز می شود می توانید تیک مربوط به محافظت با رمز عبور را بزنید ، بعد از ذخیره کردن لازم است که یک رمز برای فولدر خود انتخاب کنید.

بعد از اینکه رمز دلخواه را انتخاب کردید با وارد شدن به بخش ادمین سایت خود بایستی نام کاربری هاست خود را به همراه رمزی که در مرحله قبل انتخاب کردید را وارد کنید.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا