آموزشوردپرس

چطور دکمه اشتراک گذاری و چت در واتساپ به وردپرس اضافه کنیم؟

با اینکه از پاییز سال گذشته واتساپ در ایران فیلتر شده است ولی یک ابزار مهم برای کسب و کار است، تغریبا تمامی همسایه های ما از آن استفاده می کنند و برای تجار ایرانی بسیار مهم است. حال اگر سایت شما چند زبانه است لازم است که در سایت خود برای راحتی مخاطب خود حتما واتساپ را کامل پشتیبانی کنید.

برای اضافه کردن دکمه اشتراک گذاری در صفحات سایت وردپرسی خود می توانید از افزونه رایگان  Sassy Social Share استفاده کنید. بعد از نصب و فعال سازی ان کافیست وارد تنظیمات این افزونه شوید و تیک مربوط به واتساپ را بزنید.

برای داشتن دکمه چت واتساپ داخل سایت خود بهترین و راحتترین افزونه ای که می توانم معرفی کنم افزونه Click to Chat است که بعد از نصب و فعال سازی کافیست وارد تنظیمات آن شوید و شماره همراه خود را به فرمت بین المللی وارد کنید.

بعد از آن هر دو افزونه شخصی سازی کاملی دارند و می توانید بسته به نیاز خودتان انها را شخصی سازی کنید تا هر جا و هرجور که دوست دارید نمایش داده شوند.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا