آموزشکسب و کار

چطور در چاله کمبود ایده برای محتوا و بهبود SEO نیفتم؟!

اگر شما برای علاقه خودتان سایت و یا بلاگی دارید و آن را بروز می کنید یا حتی برای درآمد زایی و از روی کار و اجبار این کار را انجام میدهید ممکن است که به مرور زمان با کمبود ایده محتوای جدید مواجه شوید.

در این پست یک ابزار به شما معرفی می کنم که به کمک آن می توانید کلی ایده جدید برای خود تولید کنید و بر اساس آن اقدام به تولید محتوای جدید بکنید.

سرویس معروف WPBeginner که برای تازه کارها و حتی حرفه ای های وردپرس کلی محتوای آموزشی دارد ابزاری به نام Blog Post Idea Generator دارد که وقتی وارد آن می شوید کافیست مانند تصویر زیر عبارت دلخواه خود را وارد کنید تا بر اساس آن کلی ایده محتوای جدید بدست آورید. بهتر است که برای ایده های خودمون در این سرویس به زبان انگلیسی جستجو را انجام دهیم.

بعد از اینکه بابت موضوع دلخواه ما ایده ها جمع آوری شدند می توانید از آن خروجی اکسل بگیرید تا روی عناوین کار کنید و موضوعات شخصی سازی شده خودتان را درست کنید.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا