آموزشوردپرس

چطور در باکس سوال و جواب گوگل ظاهر شویم؟

یکی از بخش های تازه موتور جستجو گوگل که چند سالی است به نتایج جستجو اضافه شده ، بخش سوال و جواب است. معمولا با یک جستجو ساده در گوگل ، ما یک باکسی را شاهد هستیم که در داخل آن یک سری سوالات مرتبط با جستجوی ما پاسخ داده شده اند. اگر می خواهید شما هم سهمی از باکس سوالات گوگل داشته باشید بایستی بگویم که کار ساده ای در پیش دارید.

برای شروع ، بایستی بگویم که این آموزش برای سایت های وردپرسی است. افزونه سئو همه کاره را روی سایت خود نصب و فعال کنید. با این کار علاوه بر اینکه به دنیایی از ابزارهای سئو محور دسترسی دارید یک بلاک جدید به ویرایشگر وردپرس شما اضافه می شود که AIOSEO FAQ نام دارد. با انتخاب این بلاک می توانید در پست های خود سوال و جواب طراحی کنید، سوال و جوابی که این ابزارک ایجاد می کند با قالب بندی و تگ های درست ایجاد می شود به همین دلیل گوگل آنها را می تواند براحتی تشخیص دهد.

شما می تونید در قسمت پاسخ ، هر مدل محتوایی که دوست دارید قرار دهید ، تا جایی که از باکس آن خارج نشده اید جزو پاسخ شما حساب می شود. مثلا سوالاتی که موردی پاسخ دارد معمولا در گوگل بازخورد خوبی دارد. مثل بهترین رستوران های شهر … که جوابش معمولا موردی است .

پست جدیدی که منتشر کردیم و در ادامه مشاهده اش می کنید به کمک همین افزونه ایجاد شده است:

پاسخ به سوالات پر تکرار درباره طراحی سایت

چطور ترند ها را پیدا کنیم؟

برای اینکه ترندها و چیزهایی که مردم در اینترنت جستجو می کنند را پیدا کنید کافیست سری به ابزار Google Trend بزنید. قبلا برای معرفی این ابزار گوگل یک پست کامل منتشر کردیم که می توانید آن را از لینک زیر مطالعه کنید:

چطور از گوگل ترند برای پیدا کردن کلمات مناسب در سئو SEO سایت استفاده کنیم؟

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا