آموزشتولید محتوا

چطور در اینستاگرام از آواتار استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید اینستاگرام اخیرا امکان استفاده از آواتار را به عنوان تصویر پروفایل فراهم کرده است. ابتدا در کشورهای کانادا ، آمریکا و مکزیک این ویژگی در دسترس بود ولی اخیرا در ریجن های دیگر نیز دسترسی به این ویژگی باز شده است.

برای اینکه این امکان را بتوانید مشاهده کنید بایستی وارد پروفایل خود شوید. روی تصویر خودتان انگشت خود را نگهدارید ، گزینه استفاده از آواتار به عنوان تصویر پروفایل بایستی برای شما نمایش داده شود. اگر اینطور نیست در ریجن شما فعال نشده است.

به طور کلی در تنظیمات اینستاگرام همانند تصویر زیر گزینه جدیدی اضافه شده که در آن آواتارها قابل مشاهده هستند.

اگر برای اولین بار این امکان را باز کنید با تصویر دوم مواجه می شوید، بایستی برای خود شخصیت طراحی کنید. بعد از طراحی می توانید ژست دلخواه را برای حساب کاربری خود انتخاب کنید.

در استوری نیز می توانید از آواتار خود استفاده کنید ، برای این کار بعد از باز کردن استوری در اینستاگرام می توانید گزینه آواتار را انتخاب کنید.

همانطور که می دانید شرکت مادر اینستاگرام یعنی فیس بوک ، اخیرا به متا تغییر نام داده است. کمپانی متا هم کلا در متاورس فعالیت می کند ، در این دنیا نیز شما به یک کاراکتر نیاز دارید. متاورس و آواتار با هم تعریف می شوند. برخلاف برخی از شبکه های اجتماعی مثل توییتر که از NFT استفاده می کنند.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا