آموزشوردپرس

چطور حالت بدون حواس پرتی را در ویرایشگر وردپرس فعال کنیم؟

وردپرس در ویرایشگر متن خود دو حالت برای ویرایش در اختیار شما قرار میدهد. در حالت نخست که Full Screen است منوی وردپرس را مخفی می کند ولی با توجه به ابعاد نمایشگر شما ممکن است ابزارها و تنظیمات بلوک را فعال نگه دارد. نکته دیگر این است که در نمایشگر های بزرگ به صورت پیش فرض ، ویرایشگر وردپرس ، در حالت تمام صفحه لود می شود.

اگر می خواهید حالت تمام صفحه را فعال کنید، روی سه نقطه کنار ویرایشگر وردپرس کلیک کنید و روی گزینه Full Screen Mode کلیک کنید.

علاوه بر این حالت ، حالتی دیگر نیز وجود دارد. این حالت Distraction Free نام دارد و اگر آن را فعال کنید به صورت تمام صفحه یک ویرایشگر خالی در اختیار دارید که تنظیمات بلوک و منوی وردپرس در آن مخفی شده است.

برای اینکه وارد حالت بدون حواس پرتی یا Distraction Free شوید کافیست همانند تصویر زیر ، سه نقطه کنار ویرایشگر را بزنید تا بتوانید تنظیمات صفحه وردپرس را مشاهده کنید . از منو حالت Distraction Free را انتخاب کنید.

کلید میانبر آن نیز در روبروی نام Distraction Free درج شده است که بازدن آن می توانید به حالت بدون حواس پرتی وارد شوید و با زدن مجدد این کلید های ترکیبی از این حالت خارج شوید. کنترل + شیفت + / کلید های ترکیبی است.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا