آموزشوردپرس

چطور تگ خودکار به پست های جدید و قبلی در وردپرس اضافه کنیم؟

آیا می خواهید که در زمان صرف شده بابت انتشار محتوای خود ، صرفه جویی کنید؟ می توانید به کمک ابزاری که در این پست معرفی می کنم، محتوای خودتان را سریعا تگ گذاری کنید.

اول از همه کمی از تگ بگویم، تفاوت تگ و دسته بندی در وردپرس این است که مثلا شما درباره ورزش می نویسید، در دسته ورزش می توانید برای ایجاد زیر مجموعه های سریعتر از تگ ها استفاده کنید ، مثلا محتوا با تگ جام ملت های اروپا ایجاد کنید. این تگ ها در سئو هم بی تاثیر نیستند.

تنها چیزی که شما نیاز دارید تا به طور خودکار تگ پست های قدیم و جدید خود را تولید کنید TaxoPress plugin است. این پلاگین را نصب و فعال کنید. بعد از فعال سازی منوی آن به منوهای وردپرس اضافه می شود. اگر نسخه Pro را تهیه کنید می توانید جریان های مختلفی برای دسته های مختلف خود ایجاد کنید. نسخه Pro این افزونه را می توانید از مارکت های ایرانی پیدا کنید. در این آموزش برای یک جریان و دسته ، ما تگ درست می کنیم.

در منوهای آن یک بخشی وجود دارد که Auto Term نام دارد. در این بخش می توانید چرخه کاری برای تگ گذاری خودکار را ایجاد کنید.

بعد از کلیک برروی ایجاد یک Auto Term جدید صفحه زیر باز می شود. در عنوان نام دلخواه وارد کنید. نوع را post tags انتخاب کنید. پیدا کردن محتوای پر تکرار یا مهم را در متن پست قرار دهید ( همه موارد ذکر شده همانند تصویر زیر ) تیک مربوط به post راهم بزنید حتما!

حالا برویم سراغ اینکه چه تگی باید به محتوا اضافه شود. برای این کار بایستی وارد بخش Sources شوید. در این بخش تیک مربوط به استفاده از محتوای خودکار را بردارید و برروی حالت انتخابی قرار دهید.

حالا که تگ ها را هم انتخاب کردید می توانید از بخش Existing Content ، محتوای قدیمی بدون تگ خود را نیز در این ویرایش ها قرار دهید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا