آموزشوردپرس

چطور به بخش کامنت های وردپرس ، فیلد دلخواه اضافه کنیم؟

بخش کامت های وردپرس دارای فیلد های ثابتی است که نام ، نام خانوادگی ، ایمیل و وبسایت را شامل میشود. حالا اگر شما مثلا می خواهید که فیلدی جهت نمره دهی به پست های خود در کامنتها اضافه کنید. برای این کار وردپرس به صورت پیش فرض امکانی را ارائه نمی دهد. در ادامه با من همراه باشید تا به شما آموزش بدهم که چطور به بخش کامنت های وردپرس ، فیلد دلخواه اضافه کنیم؟

تصویر بالا، حالت پیش فرض همه سایت های وردپرسی است. ما می خواهیم به کمک افزونه  WordPress Comments Fields فیلد های دلخواه خودمان را به بخش کامنت ها اضافه کنیم. بعد از نصب و فعال سازی این افزونه وارد تنظمیمات آن که شوید با تصویر زیر مواجه می شوید:

تنظیمات آن در بخش دیدگاه ها Comments وردپرس قرار دارد. مثل تصویر بالا اگر برروی add field کلیک کنید با تصویر زیر و انواع فیلدهایی که می توانید اضافه کنید مواجه می شوید:

بابت هر فیلدی که اضافه می کنید بایستی عنوان یا Title به همراه Data Name را وارد کنید. عنوان در سایت نمایش داده می شود و Data Title در بانک اطلاعاتی وردپرس دیتای شما را ذخیره می کند.

حتی می توانید برای افراد لاگین شده یک سری فیلدها را نمایش دهید که این نکته می تواند برای برخی از سایت ها کاربردی باشد.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا