آموزشکسب و کار

چطور برای کسب و کارمان یک صفحه لندینگ خوب بسازیم؟

امروزه هر کسب و کاری بایستی در فضای مجازی شعبه ای به نام وبسایت داشته باشد. شبکه های اجتماعی به تنهایی برای کسب و کار شما کافی نیست. شبکه های اجتماعی در جهت پروموت خدمات و محصولات شماست که در یک نگاه داخل وبسایت قابل مشاهده است. حالا سوالی که مطرح می شود این است که چطور یک صفحه لندینگ داشته باشیم؟

برای پاسخ به سوال بالا کافیست این موضوع را مد نظر قرار دهیم که صفحه لندینگ شامل چه موارد و قسمت هایی می شود و برای هر کدام از این قسمت ها چه برنامه و داده ای موجود داریم.

صفحه لندینگ ، صفحه فرود یا صفحه اصلی ، صفحه یا page ایست که بعد از وارد کردن آدرس سایت شما برای کاربر نمایش داده می شود. این صفحه معمولا باید در ابتدا برند را معرفی کند، شعار را نمایش دهد، خدمات یا محصولات را معرفی کند ، در نهایت هم باید به کاربر بگوید که چطور شما را پیدا کند.

سریعترین راه درست کردن صفحات لندینگ استفاده از نرم افزار ( پلاگین ) Brizy Pro است که در فروشگاه برانکس می توانید خریداری کنید.

بعد از نصب و راه اندازی وردپرس ، نوبت به نصب brizy pro می رسد ، بعد از نصب آن شما می توانید با چند دقیقه وقت گذاشتن از بی نهایت الگوی آماده آن برای طراحی صفحه لندینگ خود استفاده کنید.

این صفحه ساز قدرتمند خیلی ساده تر از آنچیزی است که انتظار دارید. هر جایی که می خواهید ویرایش کنید کافیست کلیک کنید. اگر متن باشد به حالت ویرایش متن در می آید ، اگر عکس باشد شما باید عکس را به دلخواه انتخاب کنید. تازه مثلا برای عکس کلی امکانات ادیت در لحظه دارید تا افکت های دلخواه خودتان را برروی عناصر اعمال کنید.

در نهایت اگر این افزونه پر قدرت را می خواهید تهیه کنید یک کد تخفیف برای شما داریم، brizyoff به شما 20 درصد تخفیف روی قیمت 110 هزار تومانی اعطا می کند.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا