آموزشوردپرس

چطور بدون داشتن دامنه و هاست، وردپرس را تست کنیم؟

اگر بخواهید برای مقاصد آموزشی وردپرس را تجربه کنید، می توانید بدون داشتن دامنه و هاست براحتی آن را تست و فرابگیرید. در این پست با من همراه باشید.

اینکه شما بدانید چطور وردپرس را برروی سیستم شخصی خود نصب کنید به شما این امکان را می دهد تا وبسایت هایی که برای مشتریان طراحی می کنید را در نسخه لوکال داشته باشید تا اگر مشتری شما کار تمدید را انجام نداد، همیشه از آن طرح خود یک نسخه داشته باشید.

راحتترین شیوه تست و راه اندازی وردپرس برروی سیستم شخصی Local است. این محصول را می توانید از لینک زیر دانلود کنید. این نرم افزار نسخه ویندوز ، مک و لینوکس دارد.

https://localwp.com/

بعد از اینکه این نرم افزار را نصب کردید آن را اجرا کنید و بعد همانند تصویر زیر برروی دکمه ایجاد یک سایت جدید کلیک کنید تا پروسه آن شروع شود. بایستی در ادامه رمز و مشخصات کاربری برای وردپرس خود وارد کنید.

بعد از اینکه نصب تمام می شود می توانید با کلیک برروی WP Admin کلیک کنید تا وارد داشبورد وردپرس شوید.

این راهکار از روش های نصب دستی برروی سیستم عامل بسیار راحتتر است و برای افرادی که تازه کار هستند و دنبال فراگیری وردپرس هستند بسیار عالی است.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا