آموزشتولید محتوامطالب برتر

چطور بخش Reels چیدمان می شود؟

اگر یک Reels را در اینستاگرام مشاهده کنید، می توانید با اسکرول به سمت پایین محتوای بیشتری را مشاهده کنید. ولی این محتوا چطور چیدمان می شود؟ اگر ما با نحوه چیدمان آن آشنا شویم می توانید محتوای بهتری خودمان تولید کنیم تا بیشتر دیده شویم.

اینستاگرام سه پارامتر را در نظر می گیرد، و بر اساس این سه پارامتر Reels ها را چیدمان می کند:

چه کسی ؟

اگر محتوای فرد یا اکانت خاصی را شما بیشتر از همه لایک و کامنت می کنید، مسلما آن را بیشتر در میان Reels ها مشاهده خواهید کرد.

چه چیزی ؟

چه مدل محتوایی را شما دوست دارید؟ اگر مثلا شما به مسائل زیبایی علاقه مند باشید اینستاگرام Reelsها را بر اساس موضوع بیوتی چیدمان می کند.

چه وقت؟

این مورد بسیار پیچیده و دقیق طراحی شده است. دو مدل زمان را اینستاگرام اندازه گیری می کند. اینکه شما چقدر زمان می گذارید برای اسکرول کردن بین Reels ها و اگر مثلا اهل اسکرول نباشید سعی می کند چه کسی و چه چیزی را در بالای صفحه به خورد شما بدهد. همچنین به این مسئله دقت می کند که پست های مرتبط با علاقه شما چه زمانی منتشر شده اند و سعی می کند کمترین زمان و بیشترین بازخورد را در نظر بگیرد و اگر نمره پست در این بخش بالا شد، آن پست به شما نمایش داده می شود.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا