آموزشوردپرس

چطور بخش کامنت های وردپرس را Lazy Load کنیم؟

امکان Lazy Load در وردپرس در بخش های مختلف در دسترس شماست. به صورت پیش فرض همه سعی دارند محتوای اصلی سایت شامل تصاویر را به این شیوه لود کنند چرا که وقتی کاربر هنوز همه محتوا را مشاهده نکرده لازم نیست به سرور برای لود فشار وارد کنیم. این منطق برای بخش کامنت های سایت نیز صدق می کند.

اگر کاربر همه کامنت ها را ندیده یا صفحه را اسکرول نکرده لازم نیست کامنت ها همگی لود شوند. برای این منظور بهتر است که بخش کامنت سایت خود را مجهز به Lazy Load کنید.

در وردپرس می توانید بخش کامنت را به کمک افزونه  Lazy Load for Comments به امکان Lazy Load مجهز کنید. بعد ازنصب و فعال سازی این افزونه کافیست وارد بخش تنظیمات و قسمت گفتگو شوید. در این قسمت خواهید دید که منویی برای تنظیم این افزونه اضافه شده است .

با این کار اگر وبسایت شما بازخورد پذیر است و کامنت های بالایی دارید در لود صفحات کمی اوضاع بهتری پیدا خواهید کرد و احتمالا نمره Performance شما در page speed ابزارهای گوگل بهتر می شود.

این موضوع به همین دلیل به سئوی بهتر سایت شما کمک خواهد کرد.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا