آموزشمطالب برتروردپرس

چطور با OptinMonster نرخ تعامل با سایت را افزایش دهم؟

صفحات پاپ آپ ، تعاملی ، که در سایت های مختلف مشاهده می کنید اکثرشان با OptinMonster ایجاد شده اند، چرا که این ابزار بهترین ابزار سنچش ترافیک و کلیک های سایت های وردپرسی است. در این پست به شما آموزش می دهم چطور با نصب و راه اندازی نسخه پرو این افزونه نرخ تعامل سایت خودتان را افزایش دهید.

این مطلب را نیز بخوانید: “ معرفی بهترین ابزارهای سئو برای سایت وردپرسی

احتمالا در سایت های زیادی تصویر مشابه تصویر زیر را برای دریافت اولین جایزه با وارد کردن ایمیل ، مشاهده کردید. این چرخه شانس کاملا با افزونه OptinMonster ایجاد شده است. نسخه پرو این افزونه را می توانید از سایت ژاکت دانلود کنید.

برای درست کردن این چنین پاپ آپ هایی بایستی کمپین مربوط به این خاصیت را درون افزونه OptinMonster ایجاد کنید. برای درست کردن بنر های تبلیغاتی اینچنینی بایستی ویزارد این افزونه را بالا بیارید و با توجه به هدف خودتان ساختار صفحه را مشخص کنید.

بعد از اینکه طرح خودتان را انتخاب کردید این افزونه به شما امکان کاستومایز یا شخصی سازی پاپ آپ را می دهد. می توانید با محیطی شبیه به سایت سازها خصوصا المنتور این پاپ آپ ها را ادیت یا ویرایش کنید.

امیدوارم این پست برای شما کاربردی بوده باشد. موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا