آموزشتولید محتوا

چطور بازدید استوری های اینستاگرام را افزایش دهیم؟

اگر می خواهید بدون تقلب کردن و به صورت طبیعی بازدید های استوری خود را در اینستاگرام به صورت تدریجی افزایش دهید بایستی از راهکارهایی که در این پست به شما معرفی می کنم استفاده کنید. این موارد را رعایت کنید و در یک دوره دو تا سه ماهه حتما بازخوردش را دریافت خواهید کرد.

ترافیک استوری های اینستاگرام ماهانه نیم میلیارد نفر است که رقمی بسیار بالاست ، درست است که هنوز به ترافیک روزانه فیس بوک نمی رسد ولی در ایران اینستاگرام محبوب تر است.

پنج نکته ای که لازم است در ارسال استوری در اینستاگرام رعایت کنید به شرح زیر است:

  • همیشه از استیکر و سوالات برای بالابردن نرخ تعامل استفاده کنید.
  • همیشه علاوه بر برنامه روزانه استوری های خود ، یک استوری اضافه ارسال کنید.
  • محتوایی اختصاصی که در جای دیگر منتشر نمی کنید در استوری ها قرار دهید. این مورد برای فروشگاه ها مناسب است، مثلا تخفیفات روزانه یا مناسبتی را فقط در استوری های خود منتشر کنید.
  • یک فهرست از دوستان نزدیک درست کنید و محتوایی مخصوص close friends منتشر کنید و شروطی برای اضافه شدن این گروه بگذارید، مثلا اگر استوری های امروز ما را لایک کنید وارد کلوز فرندز می شوید و در آنجا کلی تخفیف برای محصولات و خدمات منتظر شماست.
  • همیشه این روند را سعی کنید ادامه دهید.

حتما در گرافیک های خود وقت بگذارید. اگر فوتوشاپ بلد نیستید بهتر است که برای بهبود و ارتقای کار خود حتما ابزارهای روز را استفاده کنید.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا